Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Haluk Kimdir? Nazlı’nın Sevgilisi

Kırmızı Oda Haluk kimdir TV8 izleyicisinin en merak ettikleri sorulardan biri oldu. TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda Nazlı’nın sevgilisi ile dikkat çekti. Bu yazımızda Kırmızı Oda Haluk kimdir, Kırmızı Oda Haluk gerçek adı nedir, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Oda Haluk Karakteri Kim? Kırmızı Oda Nazlı’nın Sevgilisi

Kırmızı Oda dizisinde Haluk, Nazlı’nın ilk sevgilisidir. Haluk Tıp Fakültesi öğrencisidir. Nazlı ile çok iyi giden bir beraberlikleri vardır ama Haluk eğitim için İngiltere’ye gitmek zorunda kalmıştır.kirmizi oda haluk resmi

Nazlı Haluk’u sürekli arayarak ve sorguya çekerek bunaltmıştır. Haluk da sonunda Nazlı’nın babası gibi bu ilişkiyi sonlandırmıştır. Nazlı, bu ilişki sonrasında Recai ile tanışmıştır. Recai’yi başta bunaltmasa da sonrasında yine Recai’yi bunaltmıştır.

Kırmızı Oda Haluk Gerçek Adı Dizileri

Yılmaz Kunt Kırmızı Oda dizisinde Haluk karakteriyle ekranlara gelmektedir. 1994 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu 2015 Best Model of Turkey birincisidir. Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.yilmaz kunt resmi

Son olarak “Afilli aşk” dizisinde Berk rolüyle ekranlara gelen oyuncu Kırmızı Oda dizisine Haluk rolüyle konuk olmuştur.

Yılmaz Kunt Dizileri ve Filmleri

  • Gülümse Yeter (Sarp) – 2016
  • Bahtiyar Ölmez (Ömer) – 2018
  • Afilli Aşk (Berk) – 2019
  • Kırmızı Oda (Haluk) – 2021

Kırmızı Oda Haluk Kaç Yaşında?

27 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu