Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Kumru Gençliği Kim? Sedanur Bakar Kimdir?

Kırmızı Oda Kumru gençliği herkesin dikkatini çekmektedir. Peki Kırmızı Oda Kumru Gençliği kimdir, Kırmızı Oda Kumru Gençliği gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Kırmızı Oda Kumru Gençliği Hikayesi

Annesinin ikinci evliliğini yapması üzerine zor zamanlar geçirmiştir Kumru. Üvey babası onu taciz etmiştir, derdini anlatsa da annesi ona inanmaz. Kumru, babaannesine teslim edilir. Babaannesi onu korur gözetir ama bu taciz olayından bihaberdir.

Kanser olunca da ölmeden Kumru’yu evlendirmek ister. Kumru kimseye anlatamadığı sırlarıyla gittiği gelin evinde ölümden döner.

Babaannesine üvey babasının onu taciz ettiğini itiraf eder ama Kumru için asıl zor günler kapıdadır. Kumru hayatının baharında solan bir gül misali bir kızdır.kirmizi oda kumru gencligi resmi 1

Bu hikayesiyle herkesi derinden etkileyen Kumru karakterinin gençliğine ise bakın hangi oyuncu hayat vermektedir.

Kırmızı Oda Kumru Gençliği Gerçek Adı Dizileri

Sedanur Bakar Kırmızı Oda Kumru Gençliği rolüyle ekranlara gelmektedir. Güzelliğiyle olduğu kadar oyunculuğu ile de tam not alan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Sedanur Bakar Kimdir? Hangi Dizide Oynadı?

Güzel oyuncu Sedanur Bakar, Kırmızı Oda dizisiyle ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.sedanur bakar resmi

Layla Şirin Ajans oyuncusu olan Sedanur Bakar, Kırmızı Oda dizisinde Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Kumru karakterinin gençliğine hayat vermektedir.

Sedanur Bakar Dizileri ve Filmleri

  • Kırmızı Oda (Kumru’nun Gençliği) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu