Dizi Haberleri

Kırmızı Oda Mitra Ve Vahit’in Bağlantısı Ortaya Çıktı!

Kırmızı Oda dizisi geçtiğimiz bölümde Mitra hikayesiyle merak uyandırmıştı. Bakın Kırmızı Oda Mitra Ve Vahit’in Bağlantısı neymiş!

Kırmızı Oda Mitra ve Vahit Hikayesi Ne?

TV 8 ekranlarında her Cuma ekranlara gelen OGM Pictures yapımı Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan hikayelerden oluşan Kırmızı Oda dizisinde Mitra Şerifi karakteri gizemli bir karakter olarak diziye giriş yaptı.

Binnur Kaya’nın canlandırdığı Doktor Hanım’a gelen Mitra, annesinin Türk babasının İranlı olduğunu anlattı. Babasının ikinci evliliği olduğunu, babasıyla daha fazla vakit geçirmek için hasta rolü yaptığı anları anlatırken geçmişe dönen Mitra, uzun süredir kendisine bu isimle hitap edilmediğini de dile getirince neyi kastetti diye seyirciyi meraklandırmıştı.kirmizi oda mitra ve vahit resmi 2

İşin aslı ortaya çıktı: Mitra ve Vahit sevgili. Vahit, Mitra’ya Şehrazat ismiyle hitap ediyor. Beş yıldır eşinden gizli sürdürdüğü bu ilişki Vahit Bey’in büyük bir vicdan azabı duymasına neden oluyor. Vahit Bey ve Mitra’nın hikayesi eserin aslında da yer alıyor. Vahit Bey ölmeden önce geçirdiği güzel günler için Şehrazat’a otelinin birini bırakıyor.

Kırmızı Oda Vahit Kimdir? Dizileri

Uğur Yücel Kırmızı Oda dizisinde Zafer’in babası Vahit Bey karakterine hayat vermektedir. 1957 yılında dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. ugur yucel resmi

“Hırsız Polis”, ” Alacakaranlık”, “Aziz Ahmet” dizilerinde rol alan oyuncu “Muhsin Bey” sinema filmiyle ödül almıştır.

“Canım Ailem” dizisinde başrolde yer alan oyuncu, “Ejder Kapanı” filmiyle kendine hayran bırakmıştır. “Aramızda Kalsın”, “İçerde”, “Nefes Nefese” oyuncunun rol aldığı dizilerden bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu