Nerede Çekiliyor

Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor? Klinik Nerede?

Kırmızı Oda nerede çekiliyor sorusu belki de en çok merak ettiğimiz sorulardan bir tanesi. Kırmızı Oda hangi psikiyatri, Kırmızı Odanın çekildiği klinik nerede sorularının yanıtlarını sizlerle paylaştık.

OGM Pictures yapımı Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanımın çalıştığı klinik herkesin dikkatini çekmiştir. Mobilyalarından tutun tasarımına kadar her şey insana adeta huzur veriyor. Dizi ilk çıktığında herkes bu nasıl bir isim derken bir anda dizinin hayranı oldu desek yeri var.kirmizi oda nerede cekiliyor resmi

Kırmızı mobilya, halı gibi detaylar nedeniyle bu isim verildiği aşikar. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” adlı eserindeki hikayelerinin uyarlaması olan dizide kırmızı rengin ön planda olma sebebi ise gelen danışanların kendilerini daha rahat hissetmeleri, kendilerini özel hissetmeleri. Bir kliniğe değil de önemli bir eve gelmiş gibi hissetmesi istenmiştir.

Kırmızı Oda Hangi Psikiyatri? Kırmızı Odanın Çekildiği Klinik / Bina

Kırmızı Oda dizisinde Manalyo Klinik olarak ismini duyduğumuz klinik Beykoz Kundura Fabrikasında bulunmaktadır. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyon Kliniği” dizide reklam olmasın diye Manalyo Klinik olarak anılmaktadır. kirmizi oda nerede cekiliyor resmi 3

Kırmızı Oda dizisinde sadece Beykoz Kundura Fabrikası’nda değil Beykoz ve Üsküdar bazen de Ortaköy Çamlıca Tepesi Şile sahillerinde de çekimler gerçekleştirilmektedir. Büyülü atmosferi ile dikkat çeken Kırmızı Oda dizisi çekim alanları değişiklik gösterse de genelde yazımızda sizlerle paylaştığımız yerlerde gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu