Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Sekreter Tuna Kimdir? Gerçek Adı

Kırmızı Oda Sekreter Tuna kimdir, Kırmızı Oda Sekreter Tuna gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide filmde rol aldı diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

TV8 ekranlarında her Cuma yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Sekreter Tuna dizinin belki de en sevilen karakterlerinden biri.kirmizi oda sekreter tuna resmi

Yufka yürekli, sevgi dolu ve yardımsever biri olan Tuna kimin derdi varsa dinlemek ister ama kendi dertleri de o kadar fazladır ki. Doktor Hanımın kahvelerini götüren Tuna, yeri geldiğinde Doktor Hanımla da dertleşir.

Kırmızı Oda Sekreter Tuna Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Gülçin Kültür Şahin Kırmızı Oda dizisinde Sekreter Tuna karakterine hayat vermektedir. 10 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü mezunudur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Bu bölümde ayrıca araştırma görevlisi olarak çalışmıştır.kirmizi oda gulcin kultur sahin resmi

2012 senesinde Gıda Mühendisi olarak işe başladığı yıllarda, TiyatroMUZ ile oyunculuğa adım atmıştır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü burslu olarak kazanan oyuncu, bölümden başarı ile hatta bölüm birincisi olarak mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından mühendislikten istifa edip oyunculuk ile kariyerine devam etme kararı almıştır.

“Adım Feuerbach” tiyatro oyunundaki başarısı ile göz dolduran oyuncu, “Kelebekler” sinema filminde Hatice rolüyle ödül almıştır.

Son olarak “Bir Başkadır” adlı Netflix dizisinde Mesude rolüyle dikkat çeken oyuncu, “Gülperi” dizisinde Gülperi’nin görümcesi Hacer rolüne hayat vermiştir.

Gülçin Kültür Şahin Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Sekreter Tuna)

  • Kırmızı Oda (Sekreter Tuna) – 2020
  • Bir Başkadır (Mesude) – 2020
  • Kumbara (Ayfer) – 2020
  • Çatlak (Fatma) – 2020
  • Yedinci Koğuştaki Mucize (Hatice) – 2019
  • Sibel (Feride) – 2018
  • Kelebekler (Hatice) – 2018
  • Gülperi (Hacer) – 2018 / 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu