Dizi Karakterleri

Kırmızı Oda Songül Kimdir? Burcu Halaçoğlu

Kırmızı Oda Songül kimdir, Kırmızı Oda Songül rolüne hayat veren Burcu Halaçoğlu kimdir, hangi dizide veya filmde oynadı merak edenler tüm bu soruların yanıtları sizlerle!

Kırmızı Oda dizisinde yeni bölümde yer alan karakterlerden bir tanesi de Songül karakteri olacak. kirmizi oda songul kimdir resmiHikayesi merak konusu olan Songül karakterine ise usta bir oyuncu olan Burcu Halaçoğlu hayat verecek.

Kırmızı Oda Songül Gerçek İsmi Dizileri Filmleri

Burcu Halaçoğlu Kırmızı Oda dizisinde Songül karakterine hayat vermektedir. “Sofra Sırları” adlı yapımda rol alan oyuncu Kırmızı Oda dizisine konuk oldu.

Burcu Halaçoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Burcu Halaçoğlu Dizileri

Usta oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. 22 Temmuz 1983 tarihinde İzmir Bornova’da dünyaya gelen oyuncu, Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.burcu halacoglu resmi

2004 yılında Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur. Deniz Dalgıç Menajerlik oyuncusudur. Son olarak kadrosunda Demet Evgar’ın olduğu “Sofra Sırları” adlı sinema filminde Müjgan rolüne hayat veren oyuncu, Kırmızı Oda dizisinde Songül karakterine hayat vermiştir.

Burcu Halaçoğlu Dizileri ve Filmleri

  • The Sonnet Play – 2016
  • Sofra Sırları (Müjgan) – 2017
  • Kırmızı Oda (Songül) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu