Dizi Karakterleri

Mahkum Dizisi Büge Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Mahkum Dizisi Büge bakın kimmiş! Güzelliğiyle ve oyunculuğu ile dikkat çeken Mahkum dizisinin Büge Yesari’si bakın hangi dizilerde de rol almış!

Volkan Kocatürk yönettiği, Uğraş Güneş ise kaleme aldığı Fox Tv ekranların her Perşembe yayınlanan Mahkum dizisinde Büge, Savaş’ın eşidir.

Yesarilerden intikam almak için aileye dahil olan Büge, ilk olarak Barış ile tanışmış. Aşık olmuş ancak Barış yurtdışına gidip onu terk etmiştir. Büge ise bu süreçte Savaş’la tanışıp evlenmiştir. Fox Tv Mahkum oyuncuları için tıklayınız.

Barış’a hala aşık olmasına rağmen, onun terk ettiğini hiç unutamamıştır. Yine de Barış’ın en büyük sırrını uzun süre saklamıştır.

mahkum dizisi buge resmiHayatta en fazla önem verdiği şey ise evladıdır. Onun için oğlu her şeyden önemlidir. Oğlunun iyiliği için gerektiğinde Barış’ı da önemsemez.

Mahkum Dizisi Büge Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Melike İpek Yalova Mahkum dizisinde Büge Yesari rolüne hayat vermektedir. “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde başrolde yer almış olan güzel oyuncu Türkan Şoray’a benzerliğiyle herkesin dikkatini çekmiştir.melike ipek yalova resmi

29 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.

“Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle ilk kez ekranlara gelen oyuncu, “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Doktor Müjgan rolüyle hafızalara yer etmiştir. Yeni sezonda ise Mahkum dizisi Büge Yesari rolüyle kariyerine devam etmektedir.

Melike İpek Yalova Dizileri ve Filmleri

  • Muhteşem Yüzyıl (Isabel) – 2011
  • Karadayı (Ayten) – 2012 / 2015
  • Çember: Acı İntikam (Leyla) – 2017
  • Can Feda (Doktor Seher) – 2018
  • İnsanlık Suçu (Cevher) – 2018
  • Bir Zamanlar Çukurova (Müjgan) – 2019 / 2021
  • Mahkum (Büge Yesari) – 2021 / 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu