Dizi Karakterleri

Maraşlı Behiye Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Maraşlı dizisinde Necati’ye olan ilgisiyle dikkat çeken konak çalışanı Behiye bakın kimmiş, kaç yaşındaymış!

Maraşlı Oyuncuları Behiye Karakteri

Pazartesi akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisinde Behiye, Nuran ve Sadık çiftinin kızıdır. Anne ve babası gibi Türellerin konağında çalışmaktadır.

Entellektüel halleriyle hayran olduğu Necati’nin rüzgarına kapılan Behiye her geçen gün daha da fazla aşık olmaktadır Necati’ye.

Maraşlı Behiye Necati Aşkı

Behiye, konuşmaları ile hayran olduğu Necati’nin alkole ne kadar düşkün olduğunu görse de yine ondan etkilenir. Necati ise Behiye’nin bu ilgisinin farkındadır.

Sadık’a olan kızgınlığı nedeniyle Behiye’nin bu aşkını da ilerde koz olarak kullanmayı planlayan Necati, amacı uğruna Behiye’yi de çok üzer.marasli behiye resmi

Behiye bu aşka inansa da Necati için dünyadaki tek gerçek Türellerden alacağı intikamdır. Bu ateşte yananlardan biri de belli Behiye olacak.

Maraşlı Behiye Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Türküsu Demirel Maraşlı dizisinde Behiye karakterine hayat vermektedir. 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu, İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu olan oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol’un olduğu “Muhteşem İkili” dizisinde rol almıştır.turku su demirel resmi

Dizide Yasemin karakteriyle dikkat çeken oyuncu, yeni sezonda Maraşlı dizisinde Behiye adlı bir konak çalışanına hayat vermektedir.

Türkü Su Demirel Dizileri ve Filmleri

  • Muhteşem İkili (Yasemin) – 2018 / 2019
  • Maraşlı (Behiye) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu