Dizi Karakterleri

Maraşlı Dilşad Kimdir? İlhan’ın Karısı Gerçek Adı

Maraşlı Dilşad kimdir, Maraşlı Dilşad gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Maraşlı Dizisi Dilşad Kim? Maraşlı Oyuncuları Dilşad

Atv ekranlarında her Pazartesi yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşan Maraşlı dizisinde Dilşad, Oğuz’un annesi ve İlhan’ın karısıdır. İlhan’ın en yakın arkadaşı ve iş ortağı olan Ozan ile birlikte olup eşini yıllarca aldatmıştır.marasli dilsad resmi

İlhan bu gerçeği öğrendiğinde deliye döner. Ozan’ı öldürür. Olay yerine gelen Dilşad ile Ozan’ı gömerler. Dilşad ve İlhan bu olayı örtbas etmek için büyük çaba gösterirken gerçeğin bir gün ortaya çıkmasından da tedirgin olurlar.

Maraşlı Dilşad Gerçek İsmi Yaşı Oynadığı Diziler

Melis İşiten Maraşlı dizisinde Dilşad karakterine hayat vermektedir. İlhan’ın eşi, Oğuz’un annesi olan Dilşad eşinin ilgisiz ve tam bir işkolik olmasından dolayı eşinden bulamadığı ilgiyi Ozan’dan bulur. İkilinin ilişkilerinin ortaya çıkması Ozan’ın da ölümünü beraberinde getirir. melis isiten resmi

Dilşad rolüyle izlediğimi Melis İşiten, 1989 yılında dünyaya gelmiştir. 2019 yılında Uraz Kaygılaroğlu’ndan boşanmıştır. Bu evliliğinden Ada adında bir kızı vardır.

Melis İşiten Dizileri ve Filmleri

  • Reaksiyon (Fatoş) – 2014
  • Vatanım Sensin (Hemşire) – 2018
  • Dublör Okulu – 2019
  • Maraşlı (Dilşad Türel) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu