Dizi Karakterleri

Maraşlı Hilal Kimdir? Zeliş’in Annesi

Maraşlı dizisinde Zeliş’in annesi kim merak konusuydu. Maraşlı Hilal Zeliş’in annesi çıktı! Bakın Maraşlı dizisinde Hilal kim, Hilal karakterinin gerçek adı ne!

Maraşlı Oyuncuları Hilal Karakteri

Atv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Burak Deniz ve Alina Boz’un başrolü paylaştığı Maraşlı dizisinde Hilal, Maraşlı’nın eski eşidir.

Maraşlı’yı sorguya çeken Hilal, Zeliş’in katillerini bulma amacıyla hazırlanan bir planda birlikte hareket etmek zorunda kalmıştır.

Maraşlı Hilal Neden Ayrılmış?

Maraşlı bilindiği üzere çalışma saatleri yüzünden düzenli bir hayata geçememektedir. Hilal ise bu durumu bilse de Maraşlı’ya aşık olmuş kızı Zeliş’i dünyaya getirmiştir. Ancak Maraşlı’nın ailesiyle vakit geçirememesi bu evliliği uçuruma sürüklemiş ve çift boşanmıştır.marasli hilal resmi

Söz konusu Zeliş olunca ikili iki ayrı dünyaların insanı olsalar da bir durmaya çalışır. Ancak Maraşlı’nın Mahur’a aşık olması Hilal’i içten içe kıskandırır. Tavırlarıyla da bunu belli etse de Maraşlı için Hilal kapanmış bir defterden öteye gidemez.

Maraşlı Hilal Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Sinem Akyol Maraşlı dizisinde Hilal karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Her Yerde Sen” adlı dizide Müge rolüne hayat vermiştir.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Kahraman Özden Talent Management oyuncusudur.

Sinem Akyol Dizileri ve Filmleri

  • Burak King – 2018
  • Afilli Aşk – 2019
  • Her Yerde Sen (Müge) – 2019
  • Maraşlı (Hilal) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu