Dizi Karakterleri

Maraşlı Oğuz Kimdir? Dilşad’ın Oğlu

Maraşlı Oğuz, İlhan ve Dilşad çiftinin oğludur. Atv ekranlarının yeni dizisi Maraşlı ilk bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. İşte Maraşlı Oğuz hakkında merak edilenlerin yanıtları!

Maraşlı Oğuz Kim?

Tims&B yapımın merakla beklenen başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı Maraşlı dizisi ilk bölümüyle 11 Ocak Pazartesi günü ekranlara geldi. Aksiyon sahneleriyle adından söz ettirecek olan dizide yer alan çocuk karakterlerden biri de Oğuz karakteri.marasli oguz resmi

Oğuz Türel, Aziz’in torunudur. Dilşad’ın oğlu olan Oğuz annesinin sevgisiyle büyümüştür ama baba sevgisinden mahrum bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Baba adı geçtiğinde ilk akla gelen şirketteki işidir. Babasının önceliği iş olması nedeniyle Oğuz da babasını çok az görür. Annesinin de bu durumda memnun olduğu söylenemez. Dilşad ile İlhan arasında bu nedenle çıkan çatışmalara Oğuz’un psikolojisini etkiler.

Maraşlı Oğuz Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Mert Ateş Maraşlı dizisinde Oğuz Türel karakterine hayat vermektedir. Daha önce “Yaralı Kuşlar” dizisinde rol alan çocuk oyuncu Mert Ateş IMC Cast Ajans oyuncusudur.mert ates resmi

“Kids Fashion” marka katalog çekimlerinde yer alan oyuncu, kadrosunda Gülçin Kültür Şahin’in de olduğu “Kumbara” adlı uzun metraj filmde oyunculuğu ile dikkat çekmiştir.

2009 yılında dünyaya gelen oyuncu “Yaralı Kuşlar” dizisinde Çıra karakterine hayat vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu