Dizi Karakterleri

Maraşlı Ozan Kimdir? İlhan’ın Adamı

Atv ekranlarının yeni dizisi Maraşlı dizisinde yer alan karakterlerden biri de Ozan karakteri. Peki Maraşlı Ozan kimdir, Maraşlı Ozan gerçek adı ne, Maraşlı Ozan kaç yaşında, Maraşlı Ozan dizileri neler? İşte tüm bu sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

Maraşlı Ozan Kim?

Atv ekranlarında 11 Ocak Pazartesi günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan başrolünde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı Atv dizisi Maraşlı karakterlerinden biri de Ozan. Ozan Türel Holding genel müdürü olarak çalışmaktadır. İlhan’ın en güvendiği isimdir Ozan. Aralarında çok yaş farkı da olmayan ikili tüm işleri birlikte yürütmektedir.marasli ozan resmi

Ozan ile İlhan aynı okula gitmiş, çocuklukları da gençlikleri de birlikte geçmiştir. İlhan Ozan’a destek verirken Ozan da ona saygıda asla kusur etmemiştir.

Maraşlı Ozan Gerçek Adı Ne? Nereli?

Cihan Yenici Maraşlı dizisinde İlhan’ın adamı Ozan karakterine hayat vermektedir. 1983 yılında dünyaya gelen oyuncu son olarak kadrosunda Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun olduğu “Kurşun” dizisinde bir gazeteciye hayat vermiştir.cihan yenici kimdir resmi

“Lise Defteri” dizisinde rol alarak kariyerine adım atan oyuncu, “Kavak Yelleri” dizisinde Koray rolüyle büyük beğeni almıştır.

Ardından “Kördüğüm” dizisinde Barış karakteriyle ekranlara gelen oyuncu, müzik konusunda da spor konusunda profesyonel çalışmalara imza atmış bir isimdir. “Ufak Tefek Cinayetler”, “7 Yüz”, “Kaçak Gelinler” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Maraşlı Ozan Kaç Yaşında?

Oyuncu 38 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu