Dizi Haberleri

Maraşlı Tekrarları Ne Zaman? Maraşlı Dizisi Tekrarı Hangi Gün?

Maraşlı dizisi ilk bölümü 11 Ocak Pazartesi yayınlandı. İlk bölümü kaçıranlar için bizler de bu yazımızda Maraşlı tekrarları ne zaman, Maraşlı dizisi tekrarı hangi gün, saat kaçta yayınlanacak sorularının yanıtlarını sizlerle paylaştık.

Tims & B yapımcılığın uzun süredir beklenen dizisi Maraşlı 11 Ocak Pazartesi ilk bölümüyle ekranlara geldi. Etkileyici hikayesi, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Maraşlı dizisinin ilk bölümünü kaçıranlar için Maraşlı tekrarları ne zaman sorusunun yanıtını kaleme aldık.

Maraşlı Dizisi Tekrarları Hangi Gün? Saat Kaçta?

Maraşlı dizisi ilk bölümü bu akşam ekranlara gelse de dizinin ilk bölümünü kaçıran veya tekrar izlemek isteyen seyirciler Maraşlı dizisinin reklamsız ilk bölümünün ardından yeni bölüm aynı akşam yeniden yayınlanacak. Yarın akşam yani 12 Ocak Salı günü 22:45’te Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden hemen sonra yayınlanacak.marasli oyunculari resmi 1

13 Ocak Çarşamba 2:00’de yeniden yayınlanacak olan Maraşlı ilk bölümü, 14 Ocak Perşembe akşamı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hemen akabinde yeniden ekranlara gelecek.  Dilerseniz diğer günleri de içeren tablomuza bir göz atalım.marasli tekrarlari resmi 2

GÜN SAAT
12 Ocak Salı 22:45
13 Ocak Çarşamba 02:00
14 Ocak Perşembe 22:45
15 Ocak Cuma 01:15
16 Ocak Cumartesi 10:00 / 15:20
17 Ocak Pazar 00:20 / 15:50

Tablomuzda da görüldüğü gibi bir hafta boyunca Maraşlı 1. bölüm tekrarını izleme imkanınız var. İlk bölümüyle ekranlara gelen Maraşlı dizisi tekrarları ne zaman, hangi gün, saat kaçta konulu yazımızı burada sonlandırıyoruz, sizlere de iyi seyirler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu