Dizi Karakterleri

Maraşlının Kızı Zeliş Kimdir? Bedriye Roza Çelik Biyografisi

Maraşlının Kızı Zeliş kimdir sorusunun yanıtını bulabileceğiniz bu yazımızda Maraşlının Kızı Zeliş gerçek adı, yaşı, dizileri sizlerle olacak.

Maraşlı Zeliş Karakteri Hikayesi

Tims&B yapımı Atv ekranlarında her Pazartesi ekranlara gelen Maraşlı dizisi her hafta olduğu gibi gündemden düşmüyor. Zeliş’in hikayesi ise seyircinin merak ettiği konulardan biri. Zeliş neden konuşmuyor diye eminiz merak etmişsinizdir.maraslinin kizi zelis resmi

Zeliş, bir partide çıkan çatışma sonrasında yaralanmıştır. Maraşlı onu kurtarmıştır ama Zeliş o günden sonra konuşamamıştır. Onun yüzündeki bir tebessüm için dünyayı yıkacak bir baba olan Maraşlı, Zeliş’in annesinden bahsedildiğinde “Ben askerdim, askerlik zordu o da dayanamadı.” diye durumu anlatır.

Kızını mutlu etmek için ona şiirler okuyan Maraşlı seyircinin bam teline basmakta. Maraşlı’nın kızına okuduğu şiirler de seyirciden tam not almakta.

Maraşlının Kızı Zeliş Gerçek Adı Yaşı

Bedriye Roza Çelik Maraşlı dizisinde Celal’in kızı Zeliş rolüne hayat vermektedir. Çocuk oyuncu, 2013 yılında dünyaya gelmiştir.

Bedriye Roza Çelik Kimdir? Hangi Dizide Oynadı?

Bedriye Roza Çelik, 8 yaşındadır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Çarpışma” dizisinde Aslı rolüne hayat vermiştir.bedriye roza celik resmi

Kemal Ekenel Ajans oyuncusudur. Maraşlı dizisinde Zeliş karakterine hayat vermektedir.

Bedriye Roza Çelik Dizileri ve Filmleri

  • Siyah Beyaz Aşk (Özge Koçak) – 2017 / 2018
  • Çarpışma (Aslı) – 2018
  • Maraşlı (Zeliş) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu