Nerede Çekiliyor

Masumiyet Nerede Çekiliyor? Köşk Nerede?

Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor?

Masumiyet nerede çekiliyor sorusu ekran başındakilerin en çok merak ettiği sorulardan biri oldu. İşte Masumiyet nerede çekiliyor, hangi köşk, köşk nerede sorularının yanıtları!

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Masumiyet dizisi çekim alanı merak edildi. İlk adı Yaşı 19 olarak duyurulan ardından isim değişikliğine gidilen dizinin nerede çekildiği de merak konusu oldu. masumiyet nerede cekiliyor resmi 2

Fox Tv 2021 yılı yeni dizilerinden bir tanesi olan Masumiyet dizisinde uzun süredir ekranlarda özlenen isimler kadroda. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın başrolde olduğu Masumiyet dizisinde “Sefirin Kızı” dizisine yakın zamanda veda eden Deniz Işın, “Çukur” dizisiyle dikkat çekmiş olan güzel oyuncu İlayda Alişan ve karizmatik oyuncu Serkay Tütüncü yer almaktadır.masumiyet nerede cekiliyor resmi 3

Ömür Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Masumiyet dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtına geçmeden evvel kısaca konusuna değinecek olursak; Bahar ve Hale evlatları için her şeyi göze alabilecek iki annedir. Geçmişte yaşanılanlara sünger çekilse de yaşanılan tesadüfler tekrar bir karşılaşmaya gebedir. Bu karşılaşma ile kapanan defterler yeniden açılacak.

Masumiyet nerede çekiliyor sorusuna bakacak olursak dizinin çekim alanı özel olarak seçilmiş harika bir köşk. Masumiyet köşk nerede diye eminim izleyici merak edecektir. Köşün sahibi tüm Türkiye’nin çok sevdiği bir isim: Sakıp Sabancı. Sakıp Sabancı’nın Atlı Kök olarak bilinen villasında çekimleri süren Masumiyet dizisi şimdiden merakla bekleniyor. Bizler de sizlere o köşkten kesitlerin olduğu bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Masumiyet Hangi Üniversitede Çekiliyor?

Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsünde üniversite çekimleri gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu