Nerede Çekiliyor

Masumlar Apartmanı Esat’ın Evi Nerede? Çekim Yeri

Masumlar Apartmanı Esat’ın evi nerede, Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor sorularının yanıtları herkesin merak ettiği konulardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor. İşte Masumlar Apartmanı Esat’ın Evi nerede sorusunun yanıtı!

TRT 1 ekranlarında her Salı yayınlanan kadrosunda Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Metin Çoşkun, Atilla Şendil, Gizem Katmer’in kadrosunda yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde Esat’ın evi dizaynı ile dikkat çekmekte. Modern bir tasarımı olan Esat’ın evi özellikle bu akşam yayınlanan bölüm ile daha da merak edildi.masumlar apartmani esatin evi resmi 3

Esat, Esra yaralandığında evinin kapısını Esra’ya açmıştı. Uzun ve modern koridoru ile şık bir dizayn tercihi herkesin beğenisini aldı.

Esat Esra rahat etsin diye elinden geleni yaparken seyirci “Ev ne kadar güzel acaba nerede?” diye merak etti. İşte bu sorunun yanıtı!

Masumlar Apartmanı Esat’ın Evi

Masumlar Apartmanı dizisinde Esat’ın evi Beyoğlu’ndadır. Masumlar Apartmanı çekim alanı olan Asmalı Mescit Caddesi’nde Jurnal Sokak’ta yer alan Safiyelerin kaldığı apartmana yakın bir apartmandır.

Balat’ta bulunan ev seyircinin en beğendiği evlerden biri oldu şimdiden. Şık dizaynı ve Hanların evinin aksine modern bir tasarımla dikkat çekmektedir. masumlar apartmani esatin evi resmi 1

Özellik büyük mutfağı da dikkat çekti. Mutfağın şık tasarımı da yine seyirciden tam not aldı. Masumlar Apartmanı Esat’ın evi nerede sorusunun yanıtını cevapladığımız bu yazımız burada sonlanırken bir video ile sizlere evden kesitlerin olduğu bu videoyu paylaşmak istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu