Dizi Karakterleri

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı Kimdir? Oğuzcan Ulu Kimdir?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisine Hasibe’nin nişanlısı dahil oldu! Masumlar Apartmanı Hasibe’nin nişanlısı bakın kimmiş!

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı Kim?

OGM Pictures yapımı Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanmış olan Masumlar Apartmanı dizisinde Hasibe’nin flashback sahneleri de büyük beğeni aldı.masumlar apartmani hasibenin nisanlisi resmi 2

Annesinin de kendisi gibi dediğim dedik bir karakter olduğu sahnelerde Hasibe’nin ruj sürmesi sonrasında kıyamet koptu. Baskıcı bir annenin kızı olan Hasibe, ilerde tıpkı annesi gibi baskıcı bir anne olup çocuklarının da hayatlarını mahvetti.

Üç defa nişan atan Hasibe’nin Hikmet’le evlenmek isteyip istemediği sorulmamış bile. Üç kere nişan atmış ne sıkıntısı varsa diye düşünen bir çevresi olan Hasibe için Hikmet seçeneklerin olmadığı bir soru gibiymiş. Tüm bu hikayenin anlatıldığı sahnelere gelecek bölümde Hasibe’nin nişanlısı da dahil olacak.

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı Gerçek Adı

Oğuzcan Ulu Masumlar Apartmanı dizisinde Hasibe’nin Nişanlısı rolüne hayat vermektedir. “Kalk Gidelim” dizisinde izlediğimiz oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Oğuzcan Ulu Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

1998 yılında İzmir’de dünyaya gelen, aslen Karslı olan oyuncu, İzmir Bornova Şehir Tiyatrosunda pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. oguzcan ulu resmi

“Çanakkale Yüzyıllık Mühür” adlı dizide Ömer rolüne hayat veren oyuncu, “Siyah İnci” dizisinde de rol almıştır. “Bizim Küçük Günahlarımız” adlı yapımda rol alan oyuncunun son olarak yer aldığı dizi “Kalk Gidelim” dizisidir. Oyuncu ayrıca “Hercai” dizisinde Nasuh Ağa’nın gençliğine hayat vermiştir.

Oğuzcan Ulu Dizileri ve Filmleri

  • Yüzyıllık Mühür – 2016
  • Bizim Küçük Günahlarımız (Selim) – 2017
  • Sevgili Geçmiş – 2019
  • Hercai (Genç Nasuh) – 2020
  • Masumlar Apartmanı – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu