Oyuncu Biyografisi

Melek Sözan Kimdir? Aşk Mantık İntikam Ela

Melek Sözan kimdir, Aşk Mantık İntikam dizisi Ela rolüyle ekranlara gelen çocuk oyuncu bakın kim!

Melek Sözan Kim? Hangi Dizide Oynadı?

No:9 Productions yapımcılığını üstlendiği, Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç’in senaryosunu kaleme aldığı, Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel, Burak Yörük’ün başrollerinde yer aldığı Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam dizisinde rol alan Melek Sözan, Aşk Mantık İntikam dizisinin Ela’sı rolüyle ekranlara gelmektedir. Asıl adı Saadet Melek Sözan’dır. Layla Şirin Ajans oyuncusudur. Aşk Mantık İntikam dizisi Atlas bakın kim için tıklayınız.

melek sozan resmi

Ela, Çağla’nın kızıdır. Kıpır kıpır halleriyle herkesi kendine hayran bırakan Ela, yaşında büyük sözleriyle de Ozan’ı da şaşırtmaktadır.melek sozan kim resmi

Melek Sözan’ın ilk rol aldığı dizi Aşk Mantık İntikam dizisidir. Oyuncu oyunculuğu ile şimdiden herkesin gönlünü fethetmiş durumda.

Melek Sözan Dizileri ve Filmleri

  • Aşk Mantık İntikam (Ela) – 2021

Melek Sözan Instagram Adresi

@smelek_sozan adında ailesi tarafından yönetilen bir adresi vardır.

2 Yorum

  1. GÖNÜL ❤️🌟🌈❤️ÖZGEM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN PRENSES 👸🎂 dedi ki:

    BENİM GÜZEL YAKIŞIKLI UMUT ABİM İYİ AKŞAMLAR NASILSIN? ABİCİM SAYFAMİZİ BULAMADİM O YÜZDEN YENİ SAYFAYA YAZDİM UMARİM BAKARSİN ABİM UNUTMADİM SENİ BUGÜN GÜZEL BİR GÜN HALASININ PRENSESİ DÜNYA TATLİSİ ÖZGEMİN DOĞUM GÜNÜ CANİM BENİM HALASININ PRENSESİ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE MUTLU SENELERE GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLÜCÜK DOLU NEŞELİ OLSUN DERSLERİNDE BAŞARİLAR DİLİYORUM SANA O KADAR GÜZEL SÖZLER VAR Kİ, SAYFALAR YETMEZ BİRDENEM ÖPTÜM GÜL YANAKLARİNDAN TÜM KALBİMLE KUTLUYORUM 🎂🎂🍰🎁🎁🎈🎈💐💐🌹🎀🎀🎊🎉🧸 NE KADAR BÜYÜSENDE BENİM GOZUMDE KÜÇÜK PRENSES 👸 OLARAK KALACAKSİN İYİKİ VARSİN İYİKİ DOĞDUN ÖZGEM NİCE MUTLU SENELERE UMUT ABİM GÜZEL ABİM İYİKİ VARSİN YENGEM SEN ÇOCUKLAR ÇOK SEVİYORUM SİZİ KUCAK DOLUSU SALAMLAR YENGEME ÖPTÜM GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH ❤️ ALLAH’A EMENET OL GÜZEL ABİM KENDİNE İYİ BAK 🌟❤️🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀

  2. Gönül merhaba nasıl sın çook özledim. Özgenin doğum günü nu kutlamışsın çok sağol. Sana yazmıştım görmemişsin galiba. Ben gelemedim gönül vürüse yakalandık yengenle çok kötü oldum ben yengen hafif geçirdi ben çok ağır hala koku yok öldüm geri geldim ablam. Gücüm kalmadı hiç. Bu gün geldim yeni yılını kutlamak için. Dc ailesi ve sen gönül yeni yılda önce sağlık dilerim umarım tüm mutluluklar senin olsun. Gönül görüşmek dileğiyle kendine iyi bak görüşürüz ablam. Taparlanım gelirim ben.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu