Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Barış Havas Kimdir? (Ferisi’in Oyuncusu)

Menajerimi Ara Barış Havas karakteri kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Yakın zamanda Avlu Alp karakteri ile bir anda popüler olan yakışıklı oyuncu yeni sezonda Menajerimi Ara dizisi Barış karakterinde izleyeceğiz.

ay yapım tarafında Star TV de başlayan  “Call My Agent” dizisinden uyarlanan Menajerimi ara kısa sürede beklentilerin üzerinde ilgi gördü. Reyting tablosunda her geçen bölümde bir üst seviyeye çıkmayı başaran dizide yer alan oyuncular izleyenler tarafında dikkat çekmeye devam ediyor.

Menajerimi Ara Barış; yakın zamanda Feris tarafında keşfedilen bir oyuncudur. Ancak hiç bir zaman öz kültüründen kopmamıştır. Bu durum zaman zaman başını ağrıtsa da zenginlik hiç bir zamana Barış’ı değiştirmez.

Menajerimi Ara Barış
Menajerimi Ara Barış karakteri – Oyuncu Can Deniz Aktaş

Ünlü olamak, zengin yaşamak gibi bir hevesi olmayan Barış’ın aradığı tek şey kendisine ünlü olduğu için aşık olan bir kızla asla evlenmek istemiyor. Bu nedenle kendisine hayran olan güzle hayranlarında her defasına kaçmıştır. Ta ki karşısına ajans da çalışmaya başlayan ve ilk defa kendisini tanımayan Dicle’ye gönlünü kaptıracak.

Menajerimi Ara Barış Kim

Star TV ekranlarında 2020-2021 Sezonunda başlayan ve “Call My Agent” diziden uyarlanan dizide Barış Havas karakterine hayat veren yakışıklı oyuncunun gerçek adı Can Deniz Aktaş’dır.

Menajerimi Ara Barış kim (Can Deniz Aktaş)
Menajerimi Ara Barış kim resmi – Oyuncu Can Deniz Aktaş

14 Eylül 1992 yılında hayata gözlerini açan Can Deniz Aktaş şu an 27 yaşındadır. 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide canlandırdığı Seçkin karakteri ile sektöre adım atmıştır.

2014 yılında Best Model Of yarışmasına katılmış ve birinci olmuştur. Best Model yarışmasında sonra hayatı adeta %100 değişen Can Deniz Aktaş oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. İlk tecrübesi de Tatlı Küçük Yalancılar dizi ile yaşamıştır.

Menajerimi Ara Barış Havas
Can Deniz Aktaş Menajerimi Ara oyuncusu

Oyunculuk alanında dikkatleri üzerine çekmesi ise Fox TV ekranlarında yayınlanan baş rollerinde Birce Akalay ile Ufuk Özkan’ın yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde “Ronaldo Burak” karakterine hayat vermesi ile sektöre de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bu zamana kadar

  • 2015 Tatlı Küçük Yalancılar (Seçkin)
  • 2016-2017 Hayat Bazen Tatlıdır (Ronalda Burak)
  • 2017 Nerdesin Birader (Ali)
  • 2018 Avlu (Alp Öztürk)
  • 2019 Aşk Ağlatır (Yusuf Eren)
  • 2020 Menajerimi Ara (Barış Havas)

Dizi ve filmlerinde rol almıştır. Şimdi Menajerimi ara Barış Havas karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu en son Aşk Ağlatır dizisinde rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu