Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Bekir (Çaycı) Kimdir?

Menajerimi Ara Bekir karakterine hayat veren oyuncu kim? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizi ve filmler de rol aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Star TV ekranlarında başlayan Ay yapım imzalı dizide ajansın çaycısı Bekir, bir çaycıdan çok oranın tecrübeli abisi gibi davranıp herkese akıl vermesi ilk bölümden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Menajerimi Ara çaycı Bekir karakteri köyden oyuncu olmak için yıllar önce İstanbul’a gelmiştir. Çevresinde bir çok yapımcı ile görüşüp yüzünün halktan birini oynamaya çok müsait olduğunu, uygun bir rol gelmesi halinde değerlendireceklerini söylese de Bekir sonunda ajansın çaycısı olarak işe başlamıştır.

Menajerimi Ara Bekir (Çaycı)
Bedir Bedir – Menajerimi Ara Bekir (Çaycı)

Aradan geçen yıllarda Bekir’e hiç bir oyundan teklif gelmese de bir gün hak ettiği rolde oynayacağını düşünmektedir.

Menajerimi Ara Bekir

Star TV ekranlarında bu ay yayın hayatına başlayan ve “Call My Agent” dizisinden uyarlanan Menajerimi ara Bekir (Çaycı) karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Bedir Bedir’dir.

Bedir Bedir 1982 yılında Bura’nın İznik ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. Aslen Bursalı olan Bedir en son Şahin Tepesi dizisinde rol almıştır. 38 yaşında olan Bedir Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Menajerimi Ara Çaycı Bekir
Oyuncu Bedir Bedir – Menajerimi Ara Çaycı Bekir

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra tiyatro oyunları ile oyunculuk hayatına başlayan Bedir Bedir ilk defa Yakın Dünya dizisi ile sektöre adım atmıştır.

“Yalnızlar Klübü” isimli sinema filminde rol alan Bedir bu zamana kadar kayıtlara geçen toplam da 12 dizi projesinde adını yazdırmayı başarmıştır.

Ayrıca 6 ayrı sinema filmden de rol almıştır. Şimdi Menajerimi ara Bedir (Çaycı) karaktere hayat vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu