Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Dicle Ertem Kimdir? (Kıraç’ın Kızı)

Menajerimi Ara Dicle Ertem Kimdir?  Dicle Kıraç’ın öz kızı mı? Kıraç neden kızını bıraktı? Bu yazımızda dizinin ana karakteri olan Menajerimi Ara dizisi Ertem karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğunu detayları ile birlikte bu yazımızda bulabilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve seyirciden tam not almayı başaran hikayesi ile oldukça ilginç olan dizide yer alan oyucuları sizlere tek tek tanıtmaya devam ediyoruz.

Dizinin ana Hikayesinde Dicle’nin hayat hikayesini anlattığı için dizinin baş rolünde yer alan Dicle Ertem karakteri hakkında her detay izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor.

Menajerimi Ara Dicle Ertem
Menajerimi Ara Dicle Ertem – Oyuncu Ahsen Eroğlu

İlk olarak Menajerimi Ara Dicle’nin babası gerçekten Kıraç mı? Kıraca kızını neden geride bıraktı? soruları sosyal medyada oldukça fazla konuşulan konular arasına girdi.

Dicle Kıraç’ın öz kızıdır. Kıraç yıllar önce Ankara da Dicle’nin annesi ile birbirini severek elense de Kıraç paranın peşinden gidip, geride bıraktığı her şeyi adeta silmiştir. İstanbul’a geldiğinde zengin bir ailenin kızı ile evlenip adeta hayatı değişmiştir.

Menajerimi Ara Dicle Kim

Star TV ekranlarında yakın zaman da başlayan ve dizide Dicle Ertem karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek adı Ahsen Eroğlu’dur.

Menajerimi Ara Dicle - Ahsen Eroğlu resmi
Menajerimi Ara Dicle – Oyuncu Ahsen Eroğlu resmi

Ahsen Eroğlu; 27 Ekim 1994 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Şu an 25 yaşında olan Ahsen Eroğlu Akrep burcudur.

2011 yılında Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek okulu kazanmıştır. 2015 yılında Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda eğitimini tamamlamıştır.Oyunculuk üzerine 3MOTA da almıştır.

İlk defa kamera karşısına 2015 yılında Modern Habil Kabil dizisinde Zeynep karakterin hayat vermesi ile sektöre adım atmıştır. En son 2019 yılında Kuzgun dizisinde Kumru karakterini canlandırmıştır.

Menajerimi Ara Dicle -Kıraç'ın kızı - Ahsen Eroğlu
Ahsen Eroğlu – Menajerimi Ara Dicle

Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara Dicle Karakterini canlandırmadan önce Kuzgun, İstanbullu gelin, Kızlarım İçin Anne Muhteşem Yüzyıl, Modern Habil Kabil dizi ve filmlerinde rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu