Dizi & Film Müziği

Menajerimi Ara Dizi Müziği (Jenerik) Sözleri & Videosu

Menajerimi Ara Dizi Müziği bir çok kişinin dikkatini çekti. Gelin öyleyse Star TV ekranlarında başlayan ve hikayesi oldukça farklı olan oyuncuların hikayesini konu alan Menajerimi ara jenerik müziği hakkında bu yazımızda sizleri bilgilendireceğiz.

26 Eylül Salı günü Star TV ekranlarında başlayan ve kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizide güncel hikayeler ve güncel oyuncuların konuk edilmesi dizinin kısa sürede tanınmasını sağladı.

Menajerimi Ara Dizi Müziği

Menajerimi ara jenerik müziğini söyleyen şarkıcının adı Simge Gezmiş’tir. Şarkının adı ise “Koş Koş Koş” şarkısıdır. Hem duygusal hem de hareketli şarkı kısa sürede youtube de trendler arasına girdi.

Menajerimi Ara Dizi Müziği - Jenerik

Menajerimi Ara Jenerik Müziği Sözleri

“Ben, düştüm bugün
Gökyüzünden, gördüm bütün
Düşlerimi, düşüşlerimi

Belki durur bu rüzgar
Bekler kuytuda bir bahar
Aşk yüzünden

Koş koş koş koş nereye kadar
Bu dünyanın bir sonu var
Ama bende dur yok

Dur dur dur dur da bir nefes al
Onlar görmez benim kanatlarım var
Tutarsan benim elimden, elimden”

Bu sezon başlayan diziler arasında en fazla dikkat çeken dizi müziği oldu. Ay yapım imzalı Star TV’nin yeni dizisi her hafta Salı günü ekrana gelecek.

Menajerimi ara dizi başlarken çalan şarkı ile dizi sonunda çalan şarkının yanı olduğunun altını çizmek gerek. Zira başlarken hareketli anlara yer verilirken, dizinin sonunda daha slow kısımları verildiği için bir çok kişi farklı iki şarkı olduğunu düşünmüş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu