Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Ece Kimdir? Magazinci

Menajerimi Ara Ece Kimdir? Star Tv ekranlarında her Salı ekranlara gelen ve herkesten tam not alan Menajerimi Ara dizisinde Ece karakteri dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri oldu. Peki Menajerimi Ara Ece Kimdir? Menajerimi Ara Ece gerçek adı ne, hangi dizide oynadı? İşte Menajerimi Ara Ece hakkında merak edilenler!

Ay Yapım imzalı kadrosunda Canan Ergüder, Fatih Artman, Barış Falay, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu gibi isimlerin yer aldığı “Call My Agent” dizisinden uyarlanmış olan Menajerimi Ara dizisinde Ece, magazinci kimliğiyle tanınmaktadır. menajerimi ara duygu sen resmi

Menajerimi Ara Ece, kimsenin yazmadığı haberlerin peşinde olan bir isimdir. Her yerde kulağı var denilen bir yapıya sahip olan Ece, oyuncuların hayatlarına ne olup bitiyorsa anında haberi olur ve yazmaktan hiç çekinmez. Bu nedenle çoğu oyuncunun çekindiği biridir Ece.

Barış’ın kavga sahnelerini su yüzüne çıkaran da yine Ece olmuştur. Ancak Barış bu işten Dicle sayesinde kurtulmuştur.

Peki Menajerimi Ara Ece gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynadı? İşte yanıtı!

Menajerimi Ara Ece Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Duygu Şen Menajerimi Ara Ece karakterine hayat vermektedir. 25 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü mezunudur.duygu sen resmi

“Çocuğun Var Mı Derdin Var” dizi ile ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu “Hayat Bilgisi”, “Eksik Etek”, “Aşkın Mucizeleri”, “Pars, Nerkoterör”, “Yürekte Sızı”, “Pars Kiraz Operasyonu”, “Cin Geçidi”, “Sümela’nın Şifresi” yapımlarında rol almıştır. Son olarak “Mucize Doktor” dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu