Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Emrah Ayoğlu Kimdir? (Çınar’ın Asistanı)

Menajerimi Ara Emrah dizide Çınar’ın asistanı olarak karşımıza çıktı. Cana yakın tavırları ile Dicle’ye karşı sıcak davranmasından dolayı kısa süre de Menajerimi Ara Emrah kim olduğu izleyenler tarafından çok merak edildi.

Ay yapım tarafından yapımı üstlenilen “Call My Agent” dizisinden dilimize uyarlanan dizide yer alan her oyuncu oldukça merak ediliyor.

“Call My Agent” yayınlandığı ülke de reyting rekorları kırmış, bir çok ülke de uyarlaması yayınlanmış diziyi ülkemizde Ay yapım Star TV ekranlarında yayınlamaktadır.

Menajerimi Ara Emrah Ayoğlu
Menajerimi Ara Emrah Ayoğlu – Semi Sırtıkkızıl

Menajerimi Ara Emrah Ayoğlu; Ajas da kendisini ispatlamış Çınar’ın asistanıdır. Sektöre de kendisini tanıtmayı başarmış olan Emrah, Çınar’ın adeta arkasını toplamaktadır.

Menajerimi Ara Emrah Kim

25 Ağustos 2020 tarihinde yayın hayatına Star TV ekranlarında başlayan dizide Menajerimi Ara Çınar’ın asistanı Emrah karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Semi Sırtıkkızıl’dır.

Semi Sırtıkkızıl; 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Haliç Üniversitesi Devlet konservatuvarı Tiyatro bölümü alanından mezun olmuştur.

Menajerimi Ara Emrah kim - Çınar'ın Asistanı
Menajerimi Ara Çınar’ın Asistanı Emrah resmi

Sırtıkkızıl ilk defa kamera karşısında 2015 yılında ATV ekranlarında yayınlanan “Analar ve Anneler” isimli dizide Haluk karakterine hayat vermesi ile sektöre adım atmıştır.

Yasemin Özbuldun oyunculuk ajansına kayırlı olan yakışıklı oyuncu bu zaman kadar toplam da dört dizide beş adan tiyatro oyununda yer almıştır.

Semi Sırtıkkızıl - Menajerimi Ara Emrah karakteri
Oyuncu Semi Sırtıkkızıl – Menajerimi Ara Emrah resmi

Semi Sırtıkkızıl’ın Yer aldığı Diziler

  • 2020 – Menajerimi Ara (Emrah)
  • 2017 – Kadın (Levent)
  • 2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Sarp)
  • 2015 – Analar ve Anneler (Haluk)

Genç oyuncu Semi yeni sezonda Menajerimi Ara dizisi Emrah karakteri ile izleyenlerin karşısına yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu