Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Gülin Kimdir? Kıraç’ın Asistanı

Menajerimi Ara Gülin Kimdir, Ego Ajansın azimli asistanı Gülin karakterine bakın kim hayat veriyor. Menajerimi Ara Gülin hakkında merak edilenler!

Her Salı Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden ve aldığı reytinglerle adından söz ettiren Menajerimi Ara dizisinde Kıraç’ın asistanı olan Gülin hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Menajerimi Ara Gülin Kim?

Ay Yapım imzalı Call My Agent uyarlaması olan Menajerimi Ara dizisinde Gülin işinde azimli bir asistandır.

menajerimi ara gulin resmiAjansta parmakla gösterilen asistan olan Gülin nasıl biri dilerseniz onunla devam edelim.

Kendini asistanlığını yaptığı Kıraç’a adamış, ajansın en çalışkan elemanlarından biri. Ofisteki masası bir memur masası gibi. Ajansın içinde en sıradan görünümlü olan kişi Gülin. Üniversitede yönetici asistanlığı okumuş. İşinde son derece iyi. Organize etmek, programlamak, durumların takibini yapmak konusunda eline su dökebilen yok…Gözünden hiçbir şey kaçmaz. Gülin’e bir şey olsa Kıraç darmadağın olur. Menajerimi Ara Gülin / Ay Yapım

Menajerimi Ara dizisinde Dicle’ye örnek gösterilen Gülin, Dicle’yi en çok sinir edenlerden biri. Menajerimi Ara Gülin karakterin hayat veren oyuncu bakın kim!

Menajerimi Ara Gülin Gerçek Adı Dizileri

Gamze Karaduman Menajerimi Ara Gülin rolüne hayat vermektedir. 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunlarındandır.menajerimi ara gamze karaduman resmi

“Avrupa Yakası” dizisinde rol almış olan oyuncunun rol aldığı diğer diziler şunlar: “Aramızda Kalsın”, “Güldünya”, “Merhaba Hayat”, “Bıçak Sırtı”, “Yalaza”, “Hizmetçiler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu