Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Julide (Sekreter) Kimdir?

Menajerimi Ara Julide karakteri ajansın sekreteridir. Lisans eğitimi almış ve oyuncu olmak için girdiği ajans da sekreter olsa da oyuncu olma hayalinden asla vaz geçmemiştir. İşte Menajerimi ara sekreter Jülide karakteri hakkında merak edilen bilgilerin tamamı yazımızın devamında sizleri bekliyor.

7 Eylül 2020 Salı günü ekrana gelen yeni bölümde ajansın sekreteri Jülide sonunda oyuncu olma hayalini gerçekleştirdi. Bu konuda Derya Baykal’ın şu tavsiyesi oyuncu seçimlerinde Jülide’ye büyük katkı sağladı.

“Bazen alçak sesle vereceğin duygu, yüksek sesle vereceğin duygudan daha fazla ses getirir.” Derya Baykal

Geçtiğimiz bölümde Çınar sonunda Jülide’nin ısrarına dayanamaz ve onun gösterisine gider. Jülide harika bir performans ortaya koyunca, Çınar Jülide’nin menajeri olmaya karar verir.

Menajerimi Ara Jülide

İlk bölümden itibaren ajansın sekreteri olan ve Menajerimi ara Jülide karakterine hayat veren oyucunun gerçek adı Nazlı Senem Ünal.

Menajerimi Ara Jülide (Sekreter)
Nazlı Senem Ünal – Menajerimi Ara Jülide (Sekreter)

Nazlı Senem Ünal; 22 Mayıs 1991 yılında Bursa ilinde hayata gözlerin açmıştır. Şu an 29 yaşında olan güzel oyuncu İkizler burcudur. Müjdat gezen sanat merkezinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. İlk defa kamera karşısına “Üzgünüm Leyla” dizisi ile kamera karşısına çıkmıştır.

Sadece dizi değil aynı zaman da reklam filmlerinde de boy gösteren Nazlı, Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları arasında bir ara yer almıştır.

Menajerimi Ara Jülide kim resmi
Nazlı Senem Ünal – Menajerimi Ara Jülide kim resmi

Nazlı Senem Ünal’ın Yer Aldığı dizi ve Filmler

  • Menajerimi Ara
  • Çok Güzel Hareketler 2
  • Üzgünüm Leyla
  • Organize İşler: Sazan Sarmalı
  • Aykut Enişte

Dizi ve filmlerinde rol alan güzel oyuncu 2020-2021 sezonunda Menajerimi ara Jülide karakterine hayat verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu