Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Kıraç Kimdir? Dicle’nin Babası

Menajerimi Ara Kıraç, Dicle’nin babasıdır. Menajerimi Ara Kıraç karakteri hakkında merak edilen detaylar yazımızda sizlerle!

Ay Yapım’ın Star Tv için hazırladığı “Call My Agent” dizisinin uyarlaması olan Menajerimi Ara dizisinde Kıraç hakkında merak edilenleri derledik.

Menajerimi Ara Kıraç Kim?

Menajerimi Ara Kıraç, Dicle’nin kızı olduğunu kimseye söylemiyor. Çünkü biliyor ki söylerse yer yerinden oynar.

Dicle birine söyler sırrı ortaya çıkar diye de ödü kopuyor. Dicle’nin şirketten atılması için çabalasa da Dicle de onun gibi inatçı ve hırslı biri.

Kıraç, Ego Ajansın en hırslı menajeri. Dicle’nin de babası, ama bunu kariyerini ve mutlu ailesini korumak için ölümüne saklaması gereken bir sır olarak görüyor.

Son derece kararlı ve inatçı biri. Başarı hırsı öyle ki gerekli olduğunu düşündüğünde birinin üstüne basıp geçmekten çekinmeyecek bir köpekbalığı adeta. Vicdansız biri değil, sadece sektörün gerektirdiği kadar acımasız. Diğer menajerlerin aksine işin sanat boyutundan çok finans boyutu ile ilgili.

Menajerimi Ara Kıraç Gerçek Adı Dizileri

Barış Falay Menajerimi Ara Kıraç rolüne hayat vermektedir. 1972 yılında Balıkesir doğumludur. menajerimi ara baris falay resmi

Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, “Aliye” dizisinde Muco rolüyle fenomen olmuştur. “Ezel” dizisinde Kerpeten Ali Kırgız rolü de oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir.menajerimi ara kirac resmi

“Medcezir”, “Paramparça”, “Al Yazmalım”, “Tatlı Hayat”, “Dadı”, “Çiçek Taksi” oyuncunun rol aldığı diğer dizilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu