Dizi Haberleri

Menajerimi Ara Leyla Ertem Kimdir? (Dicle’nin Annesi)

Menajerimi Ara Leyla Ertem daha doğrusu Menajerimi ara Dicle’nin annesi Leyla karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu bir çok kişi tarafından merak edildi. Bu yazımızda Kıraç’ın eski eşi Dicle’nin annesi Leyla karakteri ile karşımıza çıkan oyuncunun hem karakter hem de gerçek hayatı ile ilgili bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Orjina adı “Call My Agent” olan ve Star TV ekranlarında menajerimiz ara olarak başlayan uyarlama dizide yer alan oyuncuların gerçek hayatı ile ilgili bilgileri oldukça ilgi görmeye başladı.

Bugün dizide kritik bir karakter de olan ve zamanında Kıraç’ın eşi olan Leyla karakterinden bahsedeceğiz.

Menajerimi Ara Leyla Ertem; Dicle Ertem’in annesidir. Kıraç ile zamanında evlenmiş, bu evlilikten Dicle dünyaya gelmiştir. Lakin Kıraç para ve şöhreti seçtiği için Leylayı bebeği Dicle ile birlikte Antalya da yüz üstü bırakmıştır.

Menajerimi Ara Leyla (Dicle'nin annesi)
Menajerimi Ara Leyla Dicle’nin annesi Leyla Ertem

Aradan geçen yıllarda Kıraç Dicle’yi hiç bir zaman merak etmediği gibi zengin bir kadınla evlenerek itibarına itibar katmıştır. Leyla ise kıt kanaat geçinerek Dicleyi bu yaşına kadar yetiştirmiştir.

Menajerimi Ara Leyla (Dicle’nin Annesi)

Menajerimi Ara Leyla Ertem karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Pınar Ünsal’dır. Pınar 1982 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Şu an 38 yaşında olan Pınar Ünsal aslen İzmirlidir. Oyunculuk üzerine Ankara Üniversitesi Dil tarih Coğrafya Fakültesinde Tiyatro bölümünü tamamlamıştır.

Menajerimi Ara Kıraç'ın eski eşi Leyla
Pınar Ünsal – Menajerimi Ara Leyla

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Kocaeli şehir tiyatrosunda 9 yıl boyunca çalışmıştır. İlk defa kamera karşısına 2006 yılında Kınalı Kuzular isimli sinema filmi ile çıkmıştır. İlk dizi tecrübesini ise 2007 yılında Parmaklıklar Ardında isimli dizide Kevser karakterini canlandırmıştır.

Pınar Ünsal hem tiyatro hem dizi hem sinema oyuncusu aynı zamana da şarkıcıdır. Zira Lise yıllarında amatör olarak başladığı müzikle arasını açmamıştır. Şimdiler de İstanbul da özel bir mekan da sahne de almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu