Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Mayda Özdal Kimdir? (Kıraç’ın Eşi)

Menajerimi Ara Mayda Özdal daha doğrusu Beren’in annesi Kıraç’ın eşi Mayda karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğunu bu yazımızda siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

Menajerimi Ara Mayda; Kıraç ile yıllar önce tanışmış ve evlenmişlerdir. Lakin Kıraç’ın daha önce evlilik yaptığında ve bir kızının olduğundan haberi yoktur. Kıraç ise zenginliğine zenginlik katmak, Menajerlik sektöründe bir numara olmak adına geçmişindeki bu kısmı hiç bir kimseye söylemez.

Menajerimi Ara Mayda (Kıraç'ın eşi) resmi
Aslı Mavitan – Menajerimi Ara Mayda

Menajerimi Ara dizisi Mayda; Beren’in annesidir. Kıraç’ın da şu an ki eşidir. Zengin bir ailenin kızı olması Kıraç’in Mayda ile evlenilmesinde en büyük etkendir.

Menajerimi Ara Mayda (Kıraç’ın Eşi)

Star TV ekranlarında yakın zamanda başlayan ve oyuncuların kamera arkasında yaşadıklarına ışık tutan “Call My Agent” isimli diziden dilimize uyarlanan Menajerimi Ara Mayda karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Aslı Mavitan’dır.

Menajerimi Ara Kıraç'ın eşi Mayda - (Beren'in annesi) resmi
Menajerimi Ara Kıraç’ın eşi Mayda – Oyuncu Aslı Mavitan

Aslı Mavitan; 22 Kasım 1980 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslı henüz 2 yaşındayken annesi ile babası boşanmıştır. Annesi 1973 yılında Türkiye güzel olmuştur. (Yıldız Arhan). Aslı annesi ile birlikte yaşamıştır. Annesi 1988 yılında aslı henüz 8 yaşındayken Ahmet Mavitan ile dünya evine girmiştir. Aslı da 18 yaşında geldikten sonra üvey babasının soy adını almıştır.

Lisans eğitimini İstanbul Yedi tepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde almıştır. Okulu bitirdikten sonra TV 8 de haber spikerliği yapmıştır. Bir çok kanal da sunucu ve spikerlik yapana Aslı Mavitan TV 8 de sunduğu hafta sonu haberleri alanında en iyi ana haber akşam spikeri unvanını almıştır.

Sunucuk ve haber spikerliğinden oyunculuğa geçiş yapan Aslı Mavitan Menajerimi Ara Mayda (Kıraç’ın eşi) karakteri ile kendisini bu sezon izleyemeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu