Dizi Haberleri

Menajerimi Ara Nejat Kimdir? (Gerçek Adı)

Menajerimi Ara Nejat karakteri 8 Eylül 2020 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde bölüm oyuncusu olarak diziye dahil olacak.

Ay yapım imzalı dizi her geçen gün izleyici kitlesini artırmaya devam ederken, diziye yeni isimler de katılmaya devam ediyor.

Menajerimi Ara Nejat resmi
Erol Ozan Ayhan Resmi

Ünlülerin hayat hikayesini anlatan “Call My Agent” dizisinden uyarlanan diziye yeni katılan isimler de oldukça dikkat çekiyor. Menajerimi Ara yeni gelen oyuncular arasına bu hafta Nejat karakteri dahil oldu.

Menajerimi Ara Nejat

Bu hafta 3. bölümü ile Star TV ekranlarına gelecek olan dizide Nejat karakteri dahil olacak dizide Nejat  da ajansın oyuncuların dan birisi olarak kendisini izleyeceğiz. Peki dizide Nejat karakterini kim canlandıracak? Erol Ozan Ayhan Menajerimi ara dizisinde Nejat karakteri ile kendisini izleyeceğiz.

Menajerimi Ara dizisi Nejat

Erol Ozan Ayhan; 1 Ocak 1981 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi oyunculuk mezunu olan Erol, Kurtlar Vadisi Gladio filminde doktor rolüne hayat vermiştir. Yakın zamanda Jet Sosyete dizisinde Mehmet karakterini canlandırmıştır.

2016 yılında Kanal D ekranlarında Halit Ergenç ile Belgüzar Korel’in baş rollerinde yer aldığı Vatanım Sensin isimli dizide Yunan komutan Yannis rolü ile Erol Ozan Ayhan’ı izlemiştik.

Ozan Erol Ayhan - Menajerimi Ara dizisi Nejat

2019 yılında başladığı kamera önü oyunculuğa şu ana kadar kayıtlara geçen toplamda 7 ayrı projeye adını yazdırmayı başarmıştır.

Oyuncu Ozan Erol Dizileri

  • 2020 – Menajerimi Ara (Nejat)
  • 2019 – Jet Sosyete (Mehmet)
  • 2018 – Vatanım Sensin (Yannis)

Oyuncu Ozan Erol Filmleri

  • 2019 – Cinayet Süsü (Uygar)
  • 2016 – Yok Artık 2 (Furkan)
  • 2010 – Ada: Zombilerin Düğünü (Murat)
  • 2009 – Kurtlar Vadisi Gladio (Doktor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu