Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Peride Kimdir? Yeşilçam Oyuncusu Menajeri

Menajerimi Ara Peride Kimdir, Ego Ajansın en tecrübeli menajeri olan Peride karakterine hangi usta isim hayat veriyor, işte Menajerimi Ara Peride hakkında merak edilenler!

Her Salı Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden ve aldığı reytinglerle adından söz ettiren Menajerimi Ara dizisinde Peride Hanım hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Menajerimi Ara Peride Kim?

Ego Ajans menajerlerinden yaşça büyük olan ve herkese yol gösteren tecrübeli menajer Peride, şirkette Yeşilçam oyuncularıyla ilgilenen menajerdir. menajerimi ara peride kimdir resmi

Gönlünü Yeşilçam’a vermiş olan, eskilerde ne yaşandı bilen Peride, insan ilişkilerinde de oldukça deneyimlidir. Gençlere tavsiye veren Peride, Dicle’ye de sakın bir oyuncuya gönlünü kaptırma diye tembihler ama nafile gönül ferman dinler mi :)

Ajansın en deneyimli ve eski menajeri. Müşterileri daha çok Yeşilçam oyuncuları. Ofiste herkesin çok sevdiği ve aşırı saygı duyduğu bir kadın Peride. Bilgisiyle, deneyimleriyle ayrılıyor diğerlerinden. Görmüş geçirmiş, hırslarından arınmış. Köpeği Şanel en yakını, çocuğu gibi adeta. Taşkın bir neşesi yok ama tatlı bir mizah anlayışı var. Hiç konuşmadan, çok defa varlığını bile hissettirmeden gizli kapılar ardından sorunları çözebiliyor. Ay Yapım

Menajerimi Ara Peride Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ayşenil Şamlıoğlu Menajerimi Ara Peride karakterine hayat veren usta isimdir. 1956 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan usta isim Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.menajerimi ara aysenil samlioglu resmi

“Ferhunde Hanımlar” ve “Bizim Evin Halleri” dizileriyle büyük bir başarıya imza atan oyuncu, son olarak “Hizmetçiler” dizisinde rol almıştır.

“jet Sosyete”, “Tatlı İntikam”, “Kocamın Ailesi”, “Medcezir”, “Galip Derviş”, “Aldırma Gönül”, “Kötü Yol”, “Çakıl taşları”, “Yol Arkadaşım”, “Fikrimin İnce Gülü” , “Avrupa Yakası” oyuncunun rol aldığı dizilerden bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu