Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Sedef Kimdir? Meral’in Ev Arkadaşı

Menajerimi Ara Sedef, Dicle’nin arkadaşı olan Meral ile ev arkadaşıdır. meral’i sürekli kızdıran halleriyle dikkat çeken Menajerimi Ara Sedef hakkında merak edilenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Barış Falay, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş’ın kadrosunda yer aldığı her Salı Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Sedef, Meral ile aynı evi paylaşmaktadır.

Süsüne püsüne düşkün olan Sedef, Meral’i de sinir etmektedir. Noterde memur olarak çalışan Meral ile yaşayan Sedef bir kuaförde çalışmaktadır. menajerimi ara melisa seda resmi

Dicle’nin eve gelmesi ve para vermemesi Sedef’i sinir eder ve Meral’a misafirim gelecek diye yalan söyler. Dicle ve Meral daha sonra bunu fark edip kızsalar da Sedef’in hiç umurunda değildir.

Dicle de bu durumdan artık rahatsız olup zorda kalan arkadaşı Meral’e ilk maaşta yardım edeceğini söyler. Meral ve Dicle’yi zorda bırakan Sedef karakterine ise bakın hangi oyuncu hayat vermekte!

Menajerimi Ara Sedef Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Melisa Seda Menajerimi Ara Sedef rolüne hayat veren oyuncudur. Eskişehir’de dünyaya gelen güzel oyuncu daha önce “Afilli Aşk” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.melisa seda resmi

Melisa Seda’nın rol aldığı bir diğer yapım ise “Elif” dizisidir. Ayrıca Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kalbimdeki Deniz” dizisinde rol almıştır.

Daha önce kliplerde rol almış olan oyuncu, Menajerimi Ara Sedef rolüyle herkesin dikkatini çekmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu