Dizi Karakterleri

Menajerimi Ara Sevinç Kimdir? Feris’in Yeni Asistanı

Menajerimi Ara Sevinç kimdir, Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara dizisinde Feris’in yeni asistanı olarak izlediğimiz oyuncu kimdir, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Ay Yapımın iddialı dizilerinden “Call My Agent” dizisinde Dicle rolüyle izlediğimiz Ahsen Eroğlu’nun koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından senaryo değişikliğine gidildi. Dicle’nin bir süre ekranda olmaması nedeniyle herkes Dicle geri gelecek mi diye merak etti.menajerimi ara sevinc resmi

Bu sorunun yanıtına geçmeden önce Dicle’nin yerine gelen Sevinç karakteri hakkında kısa bilgiler vereli. Tıpkı Dicle gibi bu işe çok ihtiyacı olan ve iş konusunda heyecanlı olan Sevinç bakalım Feris’ten tam not alabilecek mi izleyip göreceğiz.

Menajerimi Ara Dicle Geri Dönecek Mi?

Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu bu soruya geri döneceği şeklinde cevap verdi. Hastalık nedeniyle ayrı kaldığı setlere geri döneceğini söyleyerek sevenlerini mutlu etti.

Menajerimi Ara Sevinç (Ayşe Köksal) Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ayşe Köksal Menajerimi Ara Sevinç rolüyle ekranlara gelmektedir. 1996 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul doğumludur.ayse koksal resmi

Yer aldığı ilk dizi olan Menajerimi Ara dizisinde Sevinç rolüyle dikkat çeken Köksal, “Kral’ın Altınları” adlı tiyatro oyunundaki oyunculuğu ile seyirciden tam not almayı başardı. “Robot Pinokyo” tiyatro oyunun oyuncunun rol aldığı bir diğer tiyatro oyunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu