Film Haberleri

Mücadele Çıkmazı Ne Zaman Başlayacak? Net Tarih

Mücadele Çıkmazı Ne Zaman Başlayacak? Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Mücadele Çıkmazı ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu. Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı ve bir kağıt toplayıcısına hayat vereceği Mücadele Çıkmazı başlama tarihi sizlerle!

OGM Pictures yapımı, “Behzat Ç.” senaristinin kaleme aldığı “Ayla” filminin yönetmeninin yönetmen koltuğunda oturduğu Mücadele Çıkmazı Netlix ekranlarında yayınlanacak.

Mehmet adında bir çöp toplayıcısının sekiz yaşındaki Ali ile karşılaşmasının ardından hayatında yeni bir sayfa açmasını konu alan hayatın herkes için çok da kolay olmadığını gözler önüne seren Mücadele Çıkmazı filmi Mart ayında Netflix ekranlarında yayınlanacak.

Mücadele Çıkmazı Başlama Tarihi Netlik Kazandı!

Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu kaleme aldığı, “Ayla” ve “Müslüm” filminin yönetmenliği ile dikkat çeken Can Ulkay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Mücadele Çıkmazı filmi 15 Mart 2021 tarihinde seyirciyle buluşacak.mucadele cikmazi oyunculari resmi 1 Heyecanla beklenen Mücadele Çıkmazı filmi Struggle Alley adıyla yurt dışındaki sevenleriyle de buluşacak.

 >>>>>> Mücadele Çıkmazı Filmi Oyuncuları için tıklayınız. <<<<<<<<<

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu