Dizi Karakterleri

Mucize Doktor Adil Hoca Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Mucize Doktor Adil Hoca, dizinin belki de en önemli karakteri diyebiliriz. Ali Vefa’ya babalık etmiş olan Adil Hoca karakterine kim hayat veriyor seyirci merak edince bizler de bu yazımızı kaleme aldık. İşte Mucize Doktor Adil Hoca hakkında merak ettiklerinizin yanıtları!

MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Perşembe akşamlarının beğenilen dizisi Mucize Doktor 2. sezonda pek çok yeni isim olsa da dizinin olmazsa olmaz dediği isimlerden birisi kuşkusuz Adil Hoca. Adil Hoca yıllar evvel babası tarafından hırpalanmış, annesinin bırakmak zorunda kaldığı Ali Vefa’yı kollayıp gözetmiştir.mucize doktor adil hoca kimdir resmi

Her anında yanında olduğu Ali Vefa doktor olunca da yanına almak için adım atmış ve onun yeteneğini herkese kanıtlaması için arkasında durmuştur Adil Hoca.

Yüreği sevgiyle dolu, yılların tecrübeli doktoru Adil Hoca ve Selvi Hemşire arasındaki yakınlaşmanın ardından yeni sezonda Adil Hoca’nın hastalanması sonrasından kızı Ferda’nın da diziye dahil olması herkesi şaşırttı. Başarılı bir doktor olan Ferda ile Adil Hoca arasında neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Mucize Doktor Adil Hoca Gerçek Adı Dizileri

Reha Özcan Mucize Doktor Adil Hoca rolüyle ekranlara gelmekte. 1965 yılında dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.reha ozcan resmi

“Bizim Hikaye” dizisinde ailenin babası Fikri Elibol karakterine hayat veren oyuncu “Uzak Ara Eğlence” programında yer alan isimlerden biri olmuştur. “Uzun Zaman Önce” adlı yapımda Salih karakterine hayat veren usta isim Mucize Doktor Adil Hoca rolüyle herkesin beğenisini kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu