Dizi Karakterleri

Mucize Doktor Ferman Hoca Kimdir? Gerçek Adı

Mucize Doktor Ferman Hoca karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Berhayat hastanesinin doktoru olarak Mucize Doktor dizisi Ferman karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ve bilgileri bu yazının devamında sizleri bekliyor.

İkinci sezonuna 17 Eylül Perşembe günü başlayan Fox TV23nin sevilen dizsinde önemli bir karakter diziye veda ederken önemli bir karakter de diziye dahil oldu. Ferman hoca ise yeni sezonda yine baş rol de olmaya devam eden isimlerden birisi.

Mucize Doktor Ferman Hoca (Onur Tuna)

Good Doctor isimli diziden dilimize uyarlanan dizi, ilk bölümü ile 12 Eylül 2019 tarihinde Fox TV de başlaması ile büyük ses getirmiştir. İlk sezonun korona virüs nedeniyle erken veda eden sevilen dizi yeni sezona bomba gibi başladı.

Mucize Doktor Ferman Kim

Kardeşinin sakat kalmasından sonra doktor olayı kafasına koyan Beliz’in sevgilisi ve Berhayat hastanesinin cerrahi bölüm başkanı olarak Mucize Doktor ferman karakterine can veren oyuncunun gerçek adı Onur Tuna’dır.

Onur Tuna; 2 Temmuz 1985 yılında Çanakkale de hayata gözlerini açan Onur şu an 35 yaşındadır. Aslen Çanakkaleli olan Onur Tuna aslen Selanik göçmenidir.

Mucize Doktor dizisi Ferman Hoca kim

1,97 boyunda olan Onur oyuncu olmadan önce hem basketbol hem voleybol hem de futbol sporları ile profesyonel olarak ilgilenmiştir.

Oyunculuk üzerine İzmir Müjdat Gezen sanat merkezine de 3 yıla yakın eğitim almıştır. Oyunculuk sektörüne ilk olarak fotomodel olarak başlamıştır.

İlk defa 2011 yılında “Hayat Devam Ediyor” isimli dizide canlandırdığı Sıraç Bakırcı karakterine hayat vermesi ile dizi sektörü ile tanışmıştır.

2014 yılında “Bir küçük Eylül Meselesi” filminde Atıl karakterine hayat vermesi ile beyazperde ile tanışmıştır. Onur Tuna Mucize Doktor Ferman hoca karakterine bu sezonda canlandırmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu