Dizi Karakterleri

Mucize Doktor Güneş Hemşire Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Mucize Doktor Güneş hemşire karakteri ki sezon boyunca dizinin ana kadrosuna yer almayı başaran oyuncudur.

Bu yazımızda Mucize doktor dizisi Güneş hemşire karakterini canlandıran oyuncun kim olduğunu detaylı olarak bulabilirsiniz.

Berhayat Hastanesinde çalışan ve Gülin’e aşık olan Güneş, ikinci sezon Gülin’e açılmaya karar verir. Lakin Güneş’in peşini şansızlık bırakmaz.

Mucize doktor hemşire Güneş; Berhayat hastanesinde cerrahi bölümünde uzman hemşiredir. Doktor kadar bilgili olan Güneş, aynı zamanda alçak gönüllü birisi olduğu için kısa sürede çevresindeki herekse kendisini kabul ettirmiştir.

Mucize Doktor Güneş Hemşire - (Korhan Herduran)

Uzun zamandır evlenip yuva kurmak isteyen Hemşire Güneş, sonunda kendisine uygun bir eş bulsa da Gülin’e karşı evlenme teklifini bir türlü yapamaz. Lakin ilerleyen bölümler de Güneş ile Gülin’in evleneceğini buradan duyuralım.

Mucize Doktor Güneş Hemşire Gerçekte Kimdir?

Fox TV’nin sevilen Good Doctor dizisinden dilimize uyarlanan Mucize Doktor dizisinde hemşire Güneş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Korhan Herduran’dır.

Korhan Herduran; 6 Ağustos 1988 yılında Antalya da dünyaya gelmiştir. Şu an 32 yaşında olan oyuncu Korhan Herduran Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Mucize Doktor Güneş Hemşire kim

İlk defa 2011 yılında Üsküdar’a Giderken isimli dizide “Korhan” karakterine hayat vermesi ile sektöre adım atmıştır. Ancak Korhan’ın Meşhur olması 2012 yılında Murat Cemcir ile Ahmet Kural’ın yer aldığı “İşler Güçler” isimli dizide “Vedat” karakterine hayat vermesi ile popüler olmuştur.

2014 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Ahmet Kural ile Murat Cemcir’in yer aldığı “Kardeş Payı” dizisinde “Oğuzhan” karakterine hayat vermiştir.

Mucize Doktor Güneş karakterini canlandırmadan hemen önce Show TV ekranlarında yayınlanan “Güldür Düldür” kemdi programında “Samet karakterine hayat vermiştir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu