Dizi Karakterleri

Mucize Doktor Nazlı Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Mucize Doktor Nazlı kim? Nazlı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı nedir? Ali Vefa’nın sevgilisi Nazlı karakterine hayat veren oyuncu daha önce hangi dizi ve filmde oynadı.

17 Eylül 2020 Perşembe günü Fox TV ekranlarında ikinci sezonuna başlayan sevilen dizide ikinci sezon kadroda yer alacak oyuncuları siz değerli okurlarımıza tanıtmaya devam ediyoruz.

Mucize Doktor Nazlı
Sinem Ünsal – Mucize Doktor Nazlı

12 Eylül 2019 tarihinde Fox TV de başlayan Good Doctor isimli diziden uyarlanan sevilen dizide Ali Vefa’nın sevgilisi Nazlı doktor karakterini gerçek adı ve bilgileri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Mucize Doktor Nazlı Kim

Yeni sezona bomba gibi başlayan dizide Ali Vefa ile sevgili olan Nazlı karakteri çok dikkat çekmeye başladı. Mucize Doktor Nazlı karakterini canlandıran güzel oyuncunun gerçek adı Sinem Ünsal.

Mucize Doktor Nazlı kim resmi
Sinem Ünsal – Mucize Doktor Nazlı kim resmi

Sinem Ünsal; 21 Haziran 1993 yılında İzmir de dünyaya gelen güzel oyuncu 27 yaşındadır. Aslen İzmirli olan Sinem Eskişehir Üniversitesi Edebiyat bölümünden mezun olmuştur.

Üniversitede tiyatro kulübünde tanıştığı oyunculukla ilgilenmeye başlayan Sinem Ünsal 2017 yılında “Çoban Yıldızı” isimli dizide Güneş karakterine hayat vermesi ile hem dizi sektörüne hem de oyunculuğa adım atmıştır.

Yine aynı yıl (2017) kanal D ekranlarında Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol’un baş rollerinde yer aldığı Siyah Beyaz Ask dizisinde “Gülsüm Aslan” karakterine hayat Sinem Ünsal kısa sürede ülke çapında tanınmıştır.

Ünsal’ın tanınması ise 2018-2019 yılları arasında TV 8 de yayınlanan Kızım dizisinde Nazlı Gülengül karakteri ile baş rol de yer almış, kısa sürede ülke çapında tanınan bir oyuncu olmuştur.

Mucize Doktor Dizisi Nazlı’nın Dizileri

2020 – Mucize Doktor

2018 Kızım

2017 – Siyah Beyaz Aşk

2017 – Çoban Yıldızı


Yeni sezonda Ali Vefa ile duygusal anlamda yakınlık duyacak olan Nazlı karakteri bu sezonda yine Ali Vefa’nın başını beladan kurtaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu