Nerede Çekiliyor

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Berhayat Hastanesi Neresi?

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor Mucize Doktor dizisi hayranlarının en merak ettiği soruların başında yer alıyor. Peki Mucize Doktor nerede çekiliyor, Berhayat Hastanesi gerçek mi, Berhayat Hastanesi nerede sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

MF Yapım imzalı Good Doctor Uyarlaması olan kadrosunda Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Reha Özcan gibi isimlerin yer aldığı Perşembe gününün sevilen dizisi Mucize Doktor dizinin çekildiği hastane aslında İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Medical Park Hastanesidir. Hastane hakkında merak edilen diğer sorularla devam edelim.

Berhayat Hastanesinin Sahibi Kim?

mucize doktor nerede cekiliyor resmi 2

Berhayat Hastanesi hakkında sıkça sorulan bir soruda hastanenin sahibi kim sorusu. Mucize Doktor Berhayat Hastanesinin sahibi Beliz’in vefat eden babasıdır. Bu nedenle Beliz hastanenin sahibidir.

Berhayat Hastanesi Nerede?

mucize doktor nerede cekiliyor resmi

Mucize Doktor Berhayat Hastanesi İstanbul /Pendik Medical Park Hastanesidir. Dizide bu hastanenin ismini değil de Berhayat Hastanesini görmekteyiz.

Berhayat Hastanesi Gerçek Mi?

Berhayat Hastanesi gerçek mi sorusu yine hastane hakkında merak edilen bir diğer soru. Berhayat Hastanesi diye bir hastane gerçekte yok bu hastane Medical Park Hastanesi. Hastane gerçekte Pendik’te bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu