Oyuncu Biyografisi

Oya İloğulları Kimdir? Gönül Dağı Elvan

Oya İloğulları Gönül Dağı oyuncu kadrosuna katıldı. Peki bu başarılı oyuncu kim? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenlerin yanıtları!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Köprü Film imzalı Cumartesi akşamlarının fenomen dizisi Gönül Dağı oyuncularına yeni bir oyuncu dahil oldu. Yörük kızı Elvan rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu Oya İloğulları  bakın kimmiş!

Oya İloğulları Kim? Kaç Yaşında? Dizileri

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu daha önce reklam filmlerinde rol almıştır. Gönül Dağı oyuncu kadrosu ve karakterleri için tıklayınız.

oya ilogullari resmiEskişehir Anadolu Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimini tamamlayan genç oyuncu, Yahya Samancı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar gibi ünlü isimleri buluşturan Gönül Dağı dizisiyle sektöre adım atmıştır. oya ilogullari kim resmi

Gönül Dağı dizisinde Elvan adlı bir genç kıza hayat verecek olan güzel oyuncu, oyunculuğu ile adından söz ettiren genç oyunculardan biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Gönül Dağı Elvan Kaç Yaşında?

21 yaşındadır.

Gönül Dağı Elvan Dizileri ve Filmleri

  • Gönül Dağı (Elvan) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu