Dizi Oyuncu Kadrosu

Netflix Pera Palas Dizisi Oyuncuları Konusu (Midnight At The Pera Palace Cast)

Netflix dizisi Pera Palas Dizisi Oyuncuları, karakterleri, Pera Palas Dizisi konusu yazımızda sizleri bekliyor!

Pera Palas Dizisi Konusu

Sekiz bölümden oluşan Pera Palas dizisinin konusu şu şekilde: Esra, İstanbul’un sevilen yapılarından biri olan Pera Palas hakkında bir makale yazmakla görevlendirilmiştir. Sarayda gezmeye başlayan Esra, sarayın tarihi odalarından birinin 1919 yılına açılan bir kapısı olduğunu fark eder.pera palas dizisi oyunculari resmi 2

Bu kapıdan giren Esra, bir anda kendini Atatürk’e karşı kışkırtmaların olduğu bir ortamda bulur. Ahmet adındaki otel sahibi ile bir olan Esra, Türk tarihinin geleceğine zarar verilmesinin önüne geçmeye çalışır. Esra bu süreçte bir kulüp sahibi olan Halit ile karşılaşır. Halit de Ahmet gibi esrarengiz biridir. Esra, 1919 yılında İstanbul’da hiçbir şey aynı değildir ve kimse düşündüğü gibi değildir.

Dizide Atatürk’ün, Cevat Paşa’nın, Agatha Christie, kocası Archibald Christie’nin sahneleri olacak.

Pera Palas Dizisi Oyuncu Kadrosu

Karga Seven Pictures yapımı, Emre Şahin’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Elif Usman’ın senaryosunu kaleme aldığı, Charles King’in kitabından uyarlanmış olan  dizi çok yakında Netflix’de yayınlanacak.

Dizide rol alacak oyuncular konusunda da titiz bir çalışma sürmekte. Dizinin ana karakterlerinden bazıları netlik kazandı. Netleşen o kişileri ve canlandıracakları karakterleri sizlerle buluşturalım!

Hazal Kaya (Pera Palas Dizisi Esra)hazal kaya resmi (1)

Selahattin Paşalı (Pera Palas Dizisi Halit)selahattin pasali resmi

Pera Palas Dizisi Oyuncuları yeni oyuncular eklendikçe listemiz güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu