Dizi Haberleri

Ramo Sibel Öldü mü? Sibel Neden Yok?

Ramo Sibel Öldü mü? Ramo dizisi Sibel neden yok? Geri gelecek mi? Soruların detaylı cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

Baş rollerinde Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç’in yer aldığı Ramo dizisi ilk bölümü ile 14 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi de Ramo’nun sevgilisi Sibel öldü mü? Yoksa Sibel geri mi gelecek soruları gündemi epey meşgul etti.

Uzun bir uğraş sonrasında Ramo Sibel öldüm ü sorusunun cevabını kesin olarak bulduğumuz için bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Bildiğiniz üzere Ramo düşmanları ile mücadele ederken Sibel düşmanlarının tarafında yer almış, ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıkmıştı. Sibel Ramazan’ın düşmanlarını içeriden bitirmek için bu hamleyi yaptığı ortaya çıkmıştır.

Ramazan’ın bir tek hayali Adana’ya hükmedebilmek. Ancak girdiği bu mücadelede işler istediği gibi gitmedi. Bir anda yönünü İstanbul’a, bu işleri organize eden büyük patronlara çevirdi. Ramazan ailesine zarar veren büytük başları emek isterken zaman zaman yeni düştüğü de oldu. Ancak ou hiç br zaman Sibel2in ölüm haberini aldığında ki gibi hissettirmedi.

Ramo Sibel Öldü mü

Show TV’nin sevilen ve ilgi ile izlenen her hafta Cuma günleri ekrana gelen dizide baş rol de yer alan Ramo Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç diziden ayrılmadı.

Ramo Sibel öldü mü resmi
Ramo Sibel öldü mü görseli

Kesin bildi olduğu için üzerine baba basa söylüyoruz. Esra Bilgiç’in hayat verdiği Sibel Ramo’nun düşmanları tarafından kaçırılmıştır.

Ramo Sibel Neden Yok?

Ramo’dan intikam almak isteyen Mazhar Sibel’i kaçırıp onu Korkut ve Boran’ın Sibel’i öldü gibi gösterecek. Dolayısı ile Ramo Korkut ve Boran’ın üzerine giderken Mazhar da bunu keyifle izleyecek. Kısaca Ramo Sibel neden yo:? Diye merak edenler için Mazhar tarafında kaçırıldığı için Sibel karakteri bir kaç bölüm ortada gözükmeyecek.

Ramo dizisi Sibel Geri gelecek Mi?

Ramo kendisine kurulan bu tuzakların farkına varıp Boran ile aralarını düzelttikten sonra gerçek düşmanı olan Mazhar’ın üzerine gidecek. Bir kaç bölüm sonra Sibel’in yaşadığı ortaya çıkınca Ramazan Sibel’i kurtarmak için harekete geçecek.

Ramo dizisi Sibel Geri gelecek Mi resmi

İşte Ramazan’ın Ramo Sibel Öldü mü dediği o anların kısa bir videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu