Oyuncu Biyografisi

Rüzgar Heptürk Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Rüzgar Heptürk kimdir, başarılı oyuncunun yaşı, oynadığı diziler ve filmler yazımızda sizleri bekliyor!

Rüzgar Heptürk Kim? Hangi Dizide Oynuyor?

Rüzgar Heptürk Atv ekranlarında her Cumartesi yayınlanan NGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kardeşlerim dizisinde Rüzgar rolüne hayat veren genç oyuncu Rüzgar Heptürk merak konusu oldu. Kardeşlerim dizisinde Ayla için tıklayınız.

Rüzgar Heptürk Kardeşlerim Dizisi Rüzgar

Kardeşlerim dizisinde Rüzgar rolüne hayat veren oyuncu hakkında detaylara geçmeden önce dilerseniz Rüzgar Heptürk’ün canlandırdığı Rüzgar karakteri hakkında bilgi verelim.ruzgar hepturk resmi

Kardeşlerim dizisinde Rüzgar, Ömer’in Matematik dersi verdiği çocuktur. Özel ders talebinde bulunan Rüzgar, Ömer’i hem hocası hem de bir abisi gibi görür. Ömer zora düştüğünde de yanında durmasını bilir.ruzgar hepturk kim resmi

Ataman Koleji öğrencisi olan Rüzgar, İnci’nin oğlunun arkadaşıdır. Ömer ile çok iyi anlaşan Rüzgar karakterine hayat veren Rüzgar Heptürk  hakkında detaylarla devam edelim.

Rüzgar Heptürk Biyografisi

2007 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun ilk rol aldığı dizi Kardeşlerim dizisidir. Kardeşlerim dizisinde Rüzgar adlı bir öğrenciye hayat veren oyuncu geleceğin popüler oyuncularından olma yolunda adım adım ilerlemekte.

Rüzgar Heptürk Dizileri ve Filmleri

  • Kardeşlerim (Rüzgar) – 2021

Rüzgar Heptürk Yaşı

Oyuncu 14 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu