Film Karakterleri

Sabit Kanca Son Soru Baş Rol Oyuncusu kimdir?

Sabit Kanca Son Soru Baş Rol Oyuncusu kim olduğunu bu yazımızda siz değerli okurlarımıza açıklayacağız.

6 Mart 2020 tarihinde vizyona giren Sabit Kanca filminde yer alan tüm oyuncuları daha önce yazımızda siz  değerli okurlarımıza açıklamıştık.

İlgili yazımız görüntülemek için Sabit Kanca Son Soru Oyuncuları tam listesi için tıklayınız.

Sabit Kanca Son Soru Baş Rol Oyuncusu ve Bilgileri

6 Mart 2020 tarihinde vizyona giren komedi tadında ki bu filmin baş rolünde yer alan Sabit’in karakterini baktığımızda; Hazır cevap birisidir. Bilgisi ile bir çok yarışmayı kazanması ile kısa sürede popüler olmuştur. Lakin artık yarışmamada konusunda kendisine söz veren Sabit, daha önce kendisi yüzünden kaza yaptığını düşündüğü Zeki’yi tekerlekli sandalyeden kurtarmak için yemin ettiği yarışmaya geri dönecek.

Sabit Kanca Son Soru Baş Rol Oyuncusu resmi

Bu defa peşini geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden düşman edindiği mücadele edecek. Bu mücadelede Kanca köpeğini ve ailesini kurtarmak için hayatını riske atacak.

Filmde bu karakter ile karşımıza çıkacak olan Sabit Kanca karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı İsmail Baki Tüncer’dir.

İsmail Baki Tuncer Kimdir?

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mahalle de Şaban tiplemesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İsmail Baki 2001 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tele Pazar programında canlı yayın skeçleriyle bir anda popüler olmuştur.

Sabit Kanca kim resmi

Kısa sürede radyo ve televizyon reklamlarında boy göstermiştir. Hem oyuncu hem de radyoculuk yapmıştır. En son Sabit Kanca Son Soru filminde baş rolde yer almıştır. Şu an 43 yaşında olan İsmail Baki Tuncer evli ve iki çocuk babasıdır. En son projesi olan Sabit Kanca Son Soru Baş Rol Oyuncusu olarka karşımıza çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu