Film Karakterleri

Sabit Kanca Son Soru Fecriye Anne Kimdir? (Sabit Kanca’nın Annesi)

Sabit Kanca Son Soru Fecriye Anne karakterine hayat veren usta oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

6 Mart 2020 tarihinde vizyona giren ancak Korona virüs nedeniyle beklentilerin altında gişe alan filmde yer alan Sabit Kanca’nın annesi Fecriye anne karakteri tiplemesi sosyal medyada çok konuşuldu.

Biz de bu yazımız da Fecriyle anne karakteri ve bilgileri sizlerle…

Sabit Kanca Son Soru Fecriye Anne

Sabit Kanca’nın annesi olan Fecriye anne film de tek derdi oğlu Sabit’i evlendirmek. Bunun içinde kendi belirlediği kriterleri tutan kızlarla mülakat yapacak. Ancak 30 yıl önce verdiği bir söz Fecriye annenin başını epey ağrıtacak. Sabit ise tanımadığı düşmanla mücadele derken Fecriye anne bu düşman tarafından kaçırılacak.

Sabit Kanca Son Soru Fecriye anne

Hem komedi hem de macera olarak adlandırabileceğimiz bu filmde yer alana Fecriye anne tiplemesi oldukça komik bulanlardanım.

Filmde Sabit Kanca’nın annesi Fecriye anne rolüne hayat veren oyuncu Zerrin Sümer’dir.

Zerrin Sümer Kimdir?

1945 yılında İzmir ilkinin Bergama ilçesinde dünyaya gelmiştir. Şu an 64 yaşındadır. Oyunculuğa ilk adımı Bergama Halk Eğitim Merkezi tiyatro topluluğuna katılması ile ilk adımı atmıştır.

Sabit Kanca'nın annesi Fecriye anne

Bergama Halk Eğitim Merkezi tiyatro merkezinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. İlk defa 1983 yılında yayınlanan “Üç İstanbul” dizisinde rol alması ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. İlk sinema filmi ise 2 yıl sonra 1985 yılında Yanlış Numara filminde Züleyha karakterine hayat vermesi ile beyaz perde ile tanışmıştır.

Zerrin Sümer en son Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde Akkız karakterine hayat vermiştir. Son canlandırdığı film karakteri ise Sabit Kanca Son Soru Fecriye Anne rolü olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu