Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Bahar Kimdir? Mert’in Eşi

Sadakatsiz Bahar kimdir, Sadakatsiz Bahar gerçek adı, Sadakatsiz Bahar saç rengi, Sadakatsiz Mert’in eşi Bahar karakteri hakkında detaylar yazımızda sizlerle!

Sadakatsiz Bahar Karakteri

Sadakatsiz dizisinde Bahar, Asya’nın komşusu ve arkadaşıdır. Mert ile evli olan Bahar’ın en büyük isteği bir evladının olmasıdır. Kedileri çok sever. Asya’nın evladının olması, eşiyle mutlu olması onu kıskandırsa da Volkan’ın eşini aldatmasıyla olayların rengi değişir.

Sadakatsiz Bahar Asya Arkadaşlığı

Dizide Asya ile çok iyi anlaşan Bahar, yeri geldiğinde Ali’ye bakar. Anaç bir karakteri olan Bahar, eşi Mert’in Asya ile birlikte olması sonrasında hem Asya hem de Mert’e tavrını değiştirir.sadakatsiz bahar resmi

Asya ise eşinin kendisini aldattığını saklayan hem arkadaşı hem de komşusu Bahar’a kızgındır. Asya oynadığı bu oyunla Mert’in gözünün dışarıda olduğunu kanıtlasa da Bahar yine Mert’i affeder ama Mert bu defa da Tuğçe ile onu aldatır.

Sadakatsiz Bahar Saç Rengi 

Bahar’ın saç rengi kızıldır. Ton olarak bakır karamel tonundadır. Sadakatsiz Bahar saç rengi peruk mu diye de merak edilmiş ancak oyuncunun orijinal saçıdır.

Sadakatsiz Bahar Gerçek Adı Dizileri

Yeliz Kuvancı Sadakatsiz dizisinde Bahar karakterine hayat vermektedir. 28 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gelen oyuncu 2010 yılından beri aktif olarak dizilerde rol almaktadır.

Ankara’da dünyaya gelen, kızıl saçları ve beyaz teniyle herkesin merak ettiği bir oyuncu olan Yeliz Kuvancı, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.sadakatsiz bahar kim resmi

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde İnci karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu, son olarak “Tutunamayanlar” dizisinde rol almıştır.yeliz kuvanci resmi

“Böyle Bitmesin”, “Kocamın Ailesi”, “Hangimiz Sevmedik”, “Seni Bana Yazmışlar” oyuncunun rol aldığı dizilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu