Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Cavidan Kim? Meltem Baytok Bilgileri

Sadakatsiz Cavidan kimdir? Sadakatsiz Cavidan gerçek adı ne? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Gönül’ü sürekli kızdıran sosyetenin meşhur kişilerinden biri olan Cavidan hakkında merak edilenlerin yanıtları yazımızda sizlerle!

Sadakatsiz Cavidan Kim? Sadakatsiz Cavidan Hanım

MedYapım imzalı Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrolünü paylaştığı Sadakatsiz dizisinde Cavidan Hanım, Tekirdağ sosyetenin en meşhur hanımlarından biridir. sadakatsiz cavidan resmi

Dernekte çalışan Cavidan, Nevin Hanım’ın da en yakın arkadaşıdır. Gönül’ü pek beğenmez ve yakaladığı ilk fırsatta da eksik yönlerini yüzüne vurur. Derin’in çarpık ilişkisi herkesin diline düştüğü dönemi sürekli hatırlatan Cavidan, Gönül’ü kızdırırken Gönül de senin geçmişinde yaşadıklarını da biliyoruz diyerek Cavidan’ı susturur.

Sadakatsiz Cavidan Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Meltem Baytok Sadakatsiz dizisinde Cavidan Hanım rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Hekimoğlu” dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan başarılı oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Meltem Baytok Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

1968 yılında dünyaya gelen oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.meltem baytok resmi “Deniz Yıldızı” ve “Unutma Beni” adlı günlük dizilerle hafızalara yer eden oyuncunun rol aldığı yapımlarla devam edelim.

Sadakatsiz Cavidan Oynadığı Diziler

  • Unutma Beni
  • Deniz Yıldızı
  • Aşkların En Güzeli
  • Hekimoğlu
  • Sadakatsiz

Sadakatsiz Cavidan Kaç Yaşında?

53 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu