Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Ceren Kimdir? Selçuk’un Sevgilisi

Sadakatsiz Ceren bakın kimmiş! Kanal D ekranlarında her Çarşamba ekranlara gelen Sadakatsiz dizisinde ceren rolüyle ekranlara gelen güzel oyuncu hakkında detaylar yazımızda sizleri bekliyor!

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Ceren, Selçuk’un sevgilisidir. Selçuk, Nil ve Ceren arasında sıkışıp kalmıştır.

Ceren de Selçuk ve Nil arasında bir şeylerin olduğundan kuşkulanmaktadır. Sonunda Selçuk’un yalan söylediğini de fark edip küser. Derin, Selçuk ve Ceren’in arasını düzeltmesi için çabalar.

sadakatsiz ceren resmiBakın Sadakatsiz dizisinin işinde başarılı aşkta sıkıntılı karakteri Ceren’i kimmiş! Ayrıca Sadakatsiz dizisi Leyla kimdir için tıklayınız.

Sadakatsiz Ceren Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Sümeyye Aydoğan Sadakatsiz dizisinde Ceren karakterine hayat vermektedir.  Son olarak Show Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanmış olan “Kahraman Babam” dizisinde Menekşe karakterine hayat vermiştir.sumeyye aydogan resmi

1997 yılında dünyaya gelen oyuncu Talento Menajerlik oyuncusudur. “Aile Hükümeti” adlı sinema filmiyle sektöre adım atan genç oyuncu, “Yaz 96” adlı filmde de rol almıştır.

Sümeyye Aydoğan Dizileri ve Filmleri

  • Aile Hükümeti – 2020
  • Yaz 96 – 2020
  • Kahraman Babam (Menekşe) – 2021
  • Sadakatsiz (Ceren) – 2021 / 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu