Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Derin’in Babası Kimdir? Gönül’ün Eşi

Sadakatsiz Derin’in babası kimdir, Sadakatsiz Derin’in babası gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Sadakatsiz Derin’in Babası Haluk Karakteri

Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanan  Sadakatsiz dizisinde Haluk, Gönül’ün kocasıdır. Eski Belediye Başkanı olan Haluk Bey, Tekirdağ’ın önemli isimlerinden biridir. Gönül de bu nedenle etrafındakilere hava atmaya bayılır.sadakatsiz derinin babasi resmi

Derin ve Demir’in babası olan Haluk Bey, kızı Derin’in başına gelenlere önce tepki gösterse de Gönül’ün sözleriyle bir nebze olsun kızını affeder ve ona destek olur. Volkan ise bu desteği yanına alıp güçlenir ve Tekirdağ’a döndüğünde herkesin yeniden gözdesi olmayı başarır.

Sadakatsiz Derin’in Babası Gerçek İsmi Dizileri

Burak Sergen Sadakatsiz dizisinde Derin’in babası Haluk Güçlü karakterine hayat vermektedir. “Çukur” dizisinde Beyefendi rolüyle herkesten tam not alan usta oyuncunun biyografisi ile devam edelim.

=> Burak Sergen kimdir daha detaylı bilgi  almak için lütfen tıklayınız.

burak sergen resmi

Yönetmen olarak da bilinen Burak Sergen 1961 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncu “Halka” dizisinde İlhan Tekeli; “Çukur” dizisinde Baykal; “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Feyyaz Meftun rolüyle hafızalara kazınmıştır.

Yer aldığı tiyatro oyunlarıyla da tam not alan oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlar; “Fi”, “Sen Benimsin”, “Kara Sevda”, “Sofra Sırları”, “Yunus Emre Aşkın Sesi”, “Saklı Kalan”, “Kızıl Elma”, “Aşk Kırmızı”, “Aşk ve Ceza”, “Araf Zamanı”, “Masumlar”, “Zoraki Başkan”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu