Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Didem Kimdir? Derin ile Bağlantısı Ne

Sadakatsiz dizisi Didem karakteri dahil oldu!

Sadakatsiz Didem Kim? Hangi oyuncu canlandırıyor? Sadakatsiz dizisi Didem karakterine hayat veren oyuncu daha önce hangi projeler de yer aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Sadakatsizi dizisi 25 bölümü ile Kanal d ekranlarında geldi. Dizide Derin2in gizemli bir şekilde kaybolması ve bu kayıptan Asya ile Volkan’ın bir şekilde sorumlu tutulmasının üzerine Asya Derin’in kaybolması ile hiç bir alakasının olmadığını anlatmaya çalışsa da bağlı bulunduğu vakıf, çalıştığı hastane çalışanları dahil 0lmak üzere Asya’yı suçlu görmesi dikkatlerden kaçmadı.

Volkan Derin kaybolmasında sonra Derin’in bulunması için Asya ile birlikte hareket etse de gerek gazeteciler gerekse polisi Volkan ile Asya’nın delilleri yok etme çabası olarka yorumlanacağı için Volkan Derin üvey kardeşi Selçuk’tan yardım ister.

sadakatsiz dizisi didem resmi

Didem’in Derin’in ile Bağlantısı; Selçuk ile ilk olarak çevre sokaklarda gezip Derin’i gören duyan kişi yada kişileri ararken girdikleri internet kafede kendilerini gören birisi hızla koşması üzerine Volkan ile Selçuk adamın peşinden gidip onu yakalar. Yakaladıkları kişi Didem ismini verince dikkatler bir anda Sadakatsizi didem karakteri üzerine yoğunlaştı.

Didem Derin’in kendisinden yarım istediğini, video üzerinde oynama yapabilecek uzman bir arkadaşı olup olmadığını sorduğunu bizzat Selçuk’a söylese de panik halde olması Derin’in kaçırılması yada öldürülmesi ile ilgili olabilecek ilk şüpheli de kendiliğinden ortaya çıkmış oldu.

Kısaca Sadakatsiz dizisi Didem karakteri bu çerçevede karşımıza çıktı.

Sadakatsiz Didem Kim (Gerçek Adı)

En Son ATV ekranlarında Hercai dizisi Şehriyar taşkın karakterine hayat veren başarılı oyuncu Aydan Taş Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsizi dizisi Didem karakterini 7 Nisan 2021 tarihinden itibaren canlandırmaya başladı.

aydan tas resmi

Şehriyar Taşkın; 1982 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Üniversitesi İktisat Bölümünü ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. BKM Oyuncusu olan Taş, son olarak “Hayat Şarkısı” adlı dizide “Nilay” karakterine hayat vermiştir. “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli programda rol almıştır.

Aydan Taş, 2014 yılında “Hadi İnşallah” adlı filmde Kızıl rolüne hayat vermiştir. “Karadayı” dizisinin Aysel’i olarak seyirciyle buluşmuş olan oyuncu üç sezon boyunca “Çok Güzel Hareketler Bunlar”da rol almıştır. Çok Güzel Hareketler programının ilk neslinde yer almıştır.

2005 yılında “Organize İşler” sinema filmiyle kamera karşısına çıkmıştır. Rol aldığı yapımlarda genelde seyirciyi güldürmeyi başarmış olan Aydan Taş, “Krem”, “Aşağı Yukarı Yemişliler”, “Neşeli Hayat”, “Bebeğim” adlı yapımlarda rol almıştır. Bunların dışında Yılmaz Erdoğan’ın olduğu “Bir Demet Tiyatro” da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Sadakatsiz Didem rolü ile beş bölümde yer alması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu